Prodej nemovitosti

O Vaši nemovitosti se postaráme jako o vlastní

Navíc Vám garantujeme, že Vaši nemovitost prodáme minimálně za předem  stanovenou cenu a prodej zvládneme zadaném čase. Specializujeme se na prodeje bytů formou elektronické aukce.

Komplexní službu prodeje pokrývá Výhradní zprostředkovatelská smlouva na dobu určitou, s garanci, že Vaši nemovitost prodáme rychle a za nejlepších podmínek s odměnou za zprostředkování stanovenou maximálně do výše 4% z kupní ceny.

   Co získáte, když se s prodejem svěříte do našich rukou?  Prodejem projdete s jistotou po boku zkušené profesionálky, která  Vám osobně zaručí úspěšný a bezproblémový prodej od samého začátku až po výplatu peněz na Váš účet. 

Komplexní služba prodeje

zahrnuje 

Přípravu nemovitosti, technický stav, právní stav, analýzu kupní ceny, zpracování prezentace nemovitosti, inzerci, organizaci elektronické aukce, zajištění prohlídek se zájemci, analýzu zpětné vazby z prodeje po jednotlivých týdnech, právní servis, finanční servis pro kupující, administraci převodu nemovitosti. Po celou dobu prodeje se o Vás bude starat profesionální makléřka.