en-PRODÁNO  1+kk  - PRAHA-východ Klecany 

29/10/2021

Prodej  bytu 1+kk v OV, 37 m2, balkon, sklep, parkovací stání

Praha-východ Klecany, V honech 690

KUPNÍ CENA 3.100.000KČ plus provize RK

Nabízíme k prodeji byt 1+kk o celkové užitné ploše 39m2 v developerském projektu Zelený Park Klecany, který byl dokončen v roce 2016.

Byt je umístěn v 7NP, je orientovaný na východ. Podlahová plocha bytu je 32,36m2, balkon o velikosti 4,37m2. V podlahové ploše je započítána komora na patře bytu o velikosti 2,27m2.

Součástí prodeje je venkovní parkovací stání.

Byt je vybavený moderní kuchyňskou linkou s elektrickou varnou deskou a horkovzdušnou troubou a digestoří.

V obývací části jsou vestavěné skříně. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a přípojkou na pračku. Byt má velmi příjemnou dispozici, která umožňuje oddělit spací část o obývací části, balkon je velmi prostorný z části zastřešený.

Dům je velmi dobře spravovaný, celkové náklady na provoz bytu včetně fondu oprav, tepla a vody činí 2300Kč.

Kupní cena je 3.100.000 Kč plus provize RK ve výši 121.000 Kč

Developerský projekt Zelený Park Klecany od společnosti Wittzmer je vybudován v Klecanech, kterái ležící cca 6 km od Prahy. V tomto projektu byl vybudován osmipatrový bezbariérový dům se 150 bytovými jednotkami. Ve spodních patrech domu jsou komerční prostory v podobě prodejen a restaurace. Bydlení na okraji Prahy je velmi ekonomické, navíc v hezkém a klidném prostředí. Hned u domu je autobusová zastávka. Autobusem dojedete ke stanici metra C -Kobylisy do patnácti minut. V obci se nachází obchody i restaurace. Další služby najdete v blízkém okolí. Nákupní centrum Letňany, které je deset minut jízdy autem.

Na výlety to nebudete mít daleko do pražské ZOO, do Mořského světa v Holešovicích či na zámek Roztoky. V okolí je řada cyklostezek, dále je nedaleko fitness centrum Letňany. Na březích Vltavy můžete rybařit. Pro děti je zde moderní hřiště s mnoha prvky.

Půdorys
Půdorys