en-PRODÁNO  3+1,  balkon, sklep  PRAHA 10 Michle 

09/10/2021

Prodej prostorného bytu 3+1, 83m2, lodžie 5m2, sklep 3,45m2, 

Praha 10  Michle, ul. U Botiče

KUPNÍ CENA 7.100.000Kč

Představujeme Vám prodej bytu v připraveném převodu do osobním vlastnictví, dispozice 3+1 . Byt o podlahové ploše 83m2 plus lodžie 5m2, se nachází 7 NP revitalizovaného panelového domu v pražské Michli.

Byt je ve velmi dobrém stavu, v bytě jsou nové podlahy a dveře, bytové jádro je zděné. Aktuálně je byt pronajímán, smlouvy jsou převoditelné, popř. lze je ukončit s jednoměsíční výpovědní lhůtou. 

Byt má tři samostatné ložnice a kuchyň, Koupelnu se sprchovým koutem a vanou, toaleta je samostatná. Byt je orientovaný z jedné strany na východ do zeleně, v této části bytu jsou umístěny dvě ložnice, třetí ložnice, která může sloužit jako obývací pokoj s balkonem a kuchyň jsou orientovány na západ, směrem k Pankrácké pláni. V obývacím pokoji je umístěna klimatizace.  Vstupní předsíň vestavěné skříně. 

K bytu o celkové ploše 88m2 náleží sklep o velikosti 3,45m2, lodžie o velikosti 5,07m2 a ve společných prostorách domu lze využít kolárnu, kočárkárnu. 

Dům prošel v roce 2019 celkovou rekonstrukcí, je zateplený, jsou provedeny opravy spolčených částí domu, na oknech je hotová příprava pro předokenní žaluzie.

Dům je rozdělen na bytové jednotky, část je ve vlastnictvím osobní, část je v majetku družstva, náš byt je pro převod do osobního vlastnictví připraven, je možný nejdříve po 25.12.2021, kdy je poslední splátka úvěru družstva na revitalizaci domu.

V rámci prodeje je již možno byt financovat hypotékou. Jedinou podmínkou získání bytu před převodem do osobního vlastnictví je dle stanov družstva je nabyvatel fyzická osoba s trvalým pobytem v České republice nebo na Slovensku. 

Dům má průkaz energetické náročnosti C.

  • náklady do fondu oprav 3.019Kč (zahrnuje podíl na splátce úvěru, který bude zaplacen do konce 2021)
  • ostatní zálohové platby na byt 765Kč (zahrnují správu domu a spol. prostor)
  • Platby dle spotřeby (počítáno na 3 os) a zahrnuje, teplo, vodu, ohřev vody a elektřinu spol. prostor, odvoz odpadu 3 289Kč 

Lokalita je velmi atraktivní díky rychlému spojení na Metro Pankrác a Budějovická, v blízkosti administrativní i obchodní centra, 5 minut  od domu je Tyršův vrch, nedaleko také sportovní areál Hamr (hamrsport.cz) .  Na Jižní spojku a na pražskou magistrálu je dojedete do 5 minut, tramvají do historické centra Prahy se dostanete do půl hodiny.

Budeme se na Vás těšit na osobní prohlídce.