https://www.newmenestate.cz/
en

en-Prodej  2+1  - PRAHA 10 Strašnice

25/10/2021

Prodej prostorného bytu 2+1 v OV, 73 m2, balkon, komora, sklep, 

Praha 10  Strašnice, ul. Ruská

KUPNÍ CENA 6.980.000KČ

Představujeme Vám 

Prodej bytu  v osobním vlastnictví, dispozice 2+1, s možností případné úpravy na 3+kk. Byt o  celkové ploše 73m2, s balkonem a komorou v bytě, se nachází v cihlové zástavbě Vršovice, ul. Ruská, ve 2 NP domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt má podlahovou plochu 68m2, plus balkon  o velikosti 3,2 m2, k bytu náleží sklep o velikosti 1,8m2.

 V bytě v roce 2015 proběhla rekonstrukce koupelny, kuchyně, nové jsou vinylové podlahy, plastová okna, nové rozvody, vody,  elektřiny,  nové jsou interiérové zašupovací dveře mezi obývacím pokojem a ložnicí a mezi předsíní a obývacím pokojem. 

V předsíni je komora o velikosti 1,9m2, samostatná koupelna se sprchovým koutem a s připojením na pračku, samostatná toaleta, vestavěné skříně.

Byt je orientovaný na východní stranu, do ulice Ruská.   

Dům prošel kompletní rekonstrukcí - rozvody vody, odpadů a TUV, venkovní přípojka kanalizace, rekonstrukce el. rozvodů, nový výtah, nová okna a vybudován nový tepelný výměník. V roce 2021 bude rozhodovat o zateplení pláště budovy a nová fasáda. 

Dům má průkaz energetické náročnosti D.

  • náklady do fondu oprav 44kč/m2 měsíčně tj. 3 065Kč (zahrnují splátku spolčeného úvěru domu na rekonstrukci ve výši 1,25 mil. Kč)
  • ve fondu oprav vlastní úspory 1,8 mil Kč
  • ostatní zálohové platby na byt 3500Kč (zahrnují teplo, vodu, spol. služby)

Na metro Strašnická dojdete do 5 minut. V okolí domu je park Pod Rapidem, park Gutovka, v blízkosti Kubánské náměstí. Tramvajové spojení do centra města je před domem.


https://www.newmenestate.cz/