en-Pronájem novostavby byt 2+kk, Praha Hlubočepy

06/10/2021

           Moderní  byt z projektu Kaskády Barrandov od společnosti FINEP 2+kk o velikosti 53,5m2 s balkonem, komorou a parkovacím  stáním

Nájemné 16.500 měsíčně  plus poplatky 2,500Kč,  převod elektřiny, kauce  19.000 Kč plus provize RK 16.500Kč + DPH

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní,  tichý a  komfortně uspořádaný byt v novostavbě projektu Kaskády Barrandova od společnosti FINEP, který byl dokončen v roce 2014.

Byt je umístěný v 2 NP domu s výtahem.  Byt má celkovou užitnou plochu 54 m2, balkon o velikosti 4 m2 s výhledem na udržovanou relaxační zahradu. Podlahová plocha bytu je 50 m2,  prostorná koupelna, šatna, obývací pokoj s moderní a plně vybavenou kuchyňskou linkou. Ložnice je vybavena vestavěnými skříněmi a je spojena s obývací částí dvoukřídlými dveřmi. 

K bytu náleží zastřešené parkovací stání.  

Jedním z velkých benefitů pražského Barrandova je blízkost unikátního přírodního parku Prokopské údolí.

To je protkáno cyklostezkami, lesními cestami a velkými plochami zeleně, které jsou již dlouhá léta oblíbeným místem odpočinku Pražanů. Barrandov svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu v podobě škol, školek, zdravotnických zařízení, úřadů nebo obchodů.


For long-term rental we offer a modern, quiet and comfortably arranged apartment in a new building of the Barrandova Jumps project from FINEP, which was completed in 2014.

The apartment is located on 2 np of the house with an elevator. The apartment has a total usable area of 54 m2, a balcony of 4 m2 overlooking the maintained relaxation garden. The floor area of the apartment is 50 m2, spacious bathroom, dressing room, living room with modern and fully equipped kitchen. The bedroom is equipped with built-in wardrobes and is connected to the living area by a double-winged door.

The apartment has a covered parking space.

One of the great benefits of Prague's Barrandov is the proximity of the unique Prokopské Valley Nature Park.

It is dosted with cycle paths, forest paths and large areas of greenery, which have been a popular resting place for Praguens for many years. Barrandov offers its inhabitants complete civic amenities and a full-fledged urban infrastructure in the form of schools, kindergartens, medical facilities, offices or shops.