en-Pronájem novostavby byt 2+kk, Praha Hostivař

29/10/2021

           Moderní  byt z projektu Bydlení Nad Přehradou od společnosti FINEP - 2+kk o velikosti 74m2 s balkonem, komorou a garážovým stáním v těsné blízkosti Hostivařské přehrady

Nájemné 15.550 měsíčně  plus poplatky 4,390Kč,  včetně elektřiny, kauce  19.940Kč plus provize RK 15.550Kč + DPH

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní,  tichý a  komfortně uspořádaný byt v novostavbě projektu Bydlení Nad Přehradou od společnosti FINEP, který byl dokončen v roce 2012. Byt se nachází v těsné blízkosti Hostivařské přehrady v Praze 10.

Byt s balkonem s jihovýchodní orientací je umístěný v 3 NP domu s výtahem.  Byt má celkovou podlahovou plochu 63 m2,  balkon o velikosti 11 m2 s krásným výhledem do okolí. Byt má prostornou předsíň vybavenou komodami,  koupelnu s vanou a pračkou,  obývací pokoj  s jídelním stolem a rozkládací sedačkou, na moderní a plně vybavenou kuchyňskou linku navazuje komora s regály. Ložnice je vybavena skříněmi a dvoulůžkovou postelí. 

K bytu náleží garážové parkovací stání a sklep o velikosti 3m2.  

Bydlení Nad Přehradou reflektuje trendy moderního bydlení, projekt se nachází v klidné lokalitě s atraktivním okolím. Jedním z velkých benefitů  je lokalita Hostivařské přehrady.

Ta je protkána cyklostezkami, lesními cestami a velkými plochami zeleně, které jsou již dlouhá léta oblíbeným místem odpočinku Pražanů. Hostivař svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu v podobě škol, školek, zdravotnických zařízení, úřadů nebo obchodů.


For long-term rental we offer a modern, quiet and comfortably arranged apartment in a new building of the project Housing Nad Přehradou from FINEP, which was completed in 2012.

The apartment is located on 3 floor of the house with an elevator. The apartment has a total area of 63 m2, plus a balcony of 11 m2 with a beautiful view of the surroundings. The apartment has a spacious hall equipped with chests of drawers, bathroom with bathtub and washing machine, living room with dining table and sofa bed, modern and fully equipped kitchen is connected to a storage room with shelves. The bedroom is equipped with wardrobes and a double bed.

The apartment has a garage parking space and a cellar of 3m2.

Housing Nad Přehradoureflects the trends of modern living, the project is located in a quiet location with an attractive surroundings. One of the great benefits is the location of the Hostivař dam.

It is surrounded by cycle paths, forest paths and large areas of greenery, which have been a popular resting place for Praguens for many years. Hostivař offers its inhabitants complete civic amenities and a full-fledged urban infrastructure in the form of schools, kindergartens, medical facilities, offices or shops.