fr

fr- PRONAJATO  3+kk Praha Hálův statek Praha 10

17/02/2022

           Nadčasový, prostorný, moderní byt 3+kk o velikosti 87m2 

v novostavbě projektu Hálův Statek Praha Hostivař

Nájemné 26.000 Kč měsíčně  plus poplatky 3.933 Kč, kauce ve výši 30.000 Kč, provize RK nájemné plus DPH Kč - 31.460 Kč

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nadčasový, prostorný a komfortně uspořádaný byt v novostavbě rezidenčního projektu Hálův Statek v pražské Hostivaři.

Byt je umístěný v 2NP domu s výtahem. 

Byt o podlahové ploše 76m2, s terasou o velikosti 11m2, s dispozicí 3+kk , se pronajímá nezařízený. V bytě zůstává plně vybavená kuchyňská linka, v ložnici vestavěná skříň s pracovním stolem  a vestavěné skříně v předsíni. 

 Byt v  rezidenční novostavbě má důmyslně propracovanou dispozici, nadstandardní provedení, komfortní prostor splňující všechny požadavky na kvalitní rodinné bydlení. Lokalita je atraktivní jednak  svou blízkostí k přírodě, tak k městskému životu. Výhled z terasy je do zeleně,  s jižní orientací. Parkovaní je možné před domem, popřípadě lze si parkovací místo pronajmout.

 Hostivař svým obyvatelům nabízí široké sportovní i volnočasové vyžití. Městskou částí protéká potok Botič, který je lemován vzrostlými stromy. Podél Botiče se táhne cyklostezka, která láká k procházkám a cykloturistice. Další sportovní vyžití vám poskytuje přilehlý přírodní park. V okolí rezidenčního resortu se nachází také lanové centrum, golfové hřiště, krytý bazén a koupaliště v Hostivařské nádrži, squash a sportovní areál. Nedaleký Toulcův Dvůr s knihovnou skýtá možnosti mnohých aktivit, například cvičení, dílny či přednášky. 

Byt je k dispozici od poloviny ledna 2022.


For long-term rent, we offer a timeless, spacious and comfortably arranged apartment in a new building of the residential project Hálův Statek in Prague's Hostivař.

The apartment is located on the 2nd floor of a house with an elevator.

Apartment with a floor area of 76m2, with a terrace of 11m2, with a layout of 3 +kk, is rented unfurnished. The apartment remains a fully equipped kitchen, in the bedroom built-in wardrobe with a work desk and built-in wardrobes in the hallway.

The apartment in a residential new building has an ingeniously sophisticated layout, above-standard design, comfortable space meeting all the requirements for quality family living. The location is attractive both for its proximity to nature and to city life. The view from the terrace is to the greenery, along Botič you can walk to hamerský pond or also the popular Toulcův dvůr with a zoo. Hostivař dam and forest park are also within easy reach. Parking is possible in front of the house, or parking can be rented.

The apartment is available from mid-January 2022.