fr

fr-REZERVACE  Prodej bytu v OV 4+1, 100m2 Mníšek pod Brdy

10/01/2022

Prodej bytu 4+1 v OV, 100m2, Mníšek pod Brdy

KUPNÍ CENA 6 550 000 Kč

Představujeme Vám prodej atypického bytu v osobním vlastnictví, dispozice 4+1, o velikosti  90m2, plus sklep 10m2. Byt je umístěn v malém bytovém domě  o 4 bytových jednotkách v krásné lokalitě v Mníšku pod Brdy. Byt je z části situovaný ve zvýšeném a z části ve sníženém  přízemí bytového domu. 

Byt je rozdělen do dvou pater, má dvě  koupelny s toaletou, dva samostatné vchody z domu. V  prvním patře je prostorná kuchyň vybavená vestavěnými spotřebiči a velký obývací pokoj, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V patře je také další pokoj, ve které je interiérové schodiště  do sníženého přízemí. Ve sníženém přízemí jsou dvě ložnice, z nichž jedna je se schodištěm, druhá průchozí do druhé koupelny s vanou a toaletou.  

Byt byl kompletně rekonstruován v roce 2019. Rekonstrukcí prošla zejména úprava sníženého přízemí, prostor byl technologicky ošetřen proti vlhkosti, bylo vybudováno podlahové topení v celé části sníženého přízemí, odvětrání ložnice a koupelny. V celém bytě jsou nové rozvody elektřiny, vody, odpadů. Podlahy v první patře jsou vinylové, v koupelně dlažba a podlahové topení. Ve sníženém přízemí jsou na podlahách koberce, v chodbě a koupelně dlažba. 

Byt je vhodný pro rodinu nebo dvougenerační bydlení. Umožňuje variabilní uspořádání dle Vašich rodinných potřeb. Elektřina je rozdělena samostatnými okruhy pro první a druhé patro. Voda je také pro každé patro samostatně měřitelná.  

Vytápění bytu vlastním plynovým kotlem.


  • náklady do fondu oprav 1700 Kč
  • zálohové platby voda 1002,50 Kč
  • společná elektřina 22,50Kč
  • Zálohové platby plyn cca 1400 Kč a elektřina 1200 Kč
  • Ve fondu oprav naspořeno 700 000Kč - plánované investice na zateplení a izolace domu

Lokalita je velice příjemná, v zástavbě menších bytových  domů, přes ulici je MŠ. Mníšek pod Brdy se nachází 27 km jihozápadně od Prahy na úpatí Brdského hřebene.  Pro své lesnaté okolí a dobrou dostupnost jihozápadní části Prahy je Mníšek pod Brdy oblíbenou adresou. 


3D virtuální prohlídka - odkaz níže

https://my.matterport.com/show/?m=SYrBJ7hqgrB&hl=1