Pronajato  2+kk  - PRAHA Holešovice 

05.07.2021

pronájem nového bytu 2+kk Holešovice, Argentinská  

49,3m2 plus balkon, sklep, garážové stání


18 000 Kč měsíčně za byt plus poplatky, kauce

1 500 Kč měsíčně za garážové stání, plus poplatky

provize RK 

Představujeme Vám 

pronájem bytu  v osobním vlastnictví, dispozice 2+kk s balkonem. Byt o  celkové ploše 60m2 se nachází v právě dokončené novostavbě Argentinská od společnosti VIVUS, v oblíbených pražských Holešovicích. Byt se nachází ve 4 NP domu s výtahem. K bytu náleží sklep a možnost pronájmu garážového stání.

Byt má podlahovou plochu 49,3m2, plus balkon  o velikosti 10,41m2, k bytu náleží sklep o velikosti 1,85m2.

 Byt je nově zařízený  značkovou kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči, koupelna s vanou, pračka, okna mají elektricky ovládané  předokenními žaluziemi. Balkon je zasklený, orientovaný na jih do ulice U Průhonu. Podlahy jsou z masivního dřeva, dlažba v koupelně. 

Dům má průkaz energetické náročnosti B

  • zálohové platby na byt 2384 Kč (zahrnují teplo, vodu, spol. služby), plus garáž  290Kč

Nový bytový projekt Vivus Argentinská představuje sedmipodlažní bytový dům ve tvaru písmene U, rozdělený na čtyři části a výškově navazující na sousední stávající obytnou zástavbu na jihu. Lokalita nabízí skvělou dopravní dosažitelnost a hustou síť obchodů a služeb. Supermarket BILLA, divadlo La Fabrika, sportovní areál Loko Vltavín, ZOO, park Stromovka, fitness studio, MŠ a ZŠ Tusarova, lékárna, pobočky bank, restaurace, dětské hřiště, to vše v pěším dosahu.

V 400 metrech od domu je umístěna autobusová zastávka, vlakové nádraží a stanice metra linky C - Nádraží Holešovice. Cesta do centra trvá 7 minut jízdy autem či 16 minut tramvají.