REZERVACE   Prodej  1+kk  - PRAHA-východ Klecany 

08.07.2021

Prodej  bytu 1+kk v OV, 32 m2, balkon, komora

Praha-východ Klecany, V honech 690

KUPNÍ CENA 3080.000Kč

Nabízíme k prodeji byt 1+kk o celkové užitné ploše 32m2 v developerském projektu Zelený Park Klecany, který byl dokončen v roce 2016.

Byt je umístěn v 3NP, je orientovaný na východ. Podlahová plocha bytu je 27,64m2, balkon o velikosti 4,37m2. V podlahové ploše bytu je započítána komora o velikosti 1,61m2 se nachází na patře u bytové jednotky.


Byt je vybavený jednoduchou kuchyňskou linkou, lednicí, pračkou.

V předsíni je dostatečný prostor na vestavěné skříně. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a přípojkou na pračku. Byt má příjemnou dispozici, která umožňuje oddělit spací část o obývací části, balkon je prostorný, s dostatkem místa na sezení.

Dům je velmi dobře spravovaný, celkové náklady na provoz bytu včetně fondu oprav, tepla a vody činí 1718Kč.

Developerský projekt Zelený Park Klecany od společnosti Wittzmer je vybudován v Klecanech, kterái ležící cca 6 km od Prahy. V tomto projektu byl vybudován osmipatrový bezbariérový dům se 150 bytovými jednotkami. Ve spodních patrech domu jsou komerční prostory v podobě prodejen a restaurace. Bydlení na okraji Prahy je velmi ekonomické, navíc v hezkém a klidném prostředí. Hned u domu je autobusová zastávka. Autobusem dojedete ke stanici metra C -Kobylisy do patnácti minut. V obci se nachází obchody i restaurace. Další služby najdete v blízkém okolí. Nákupní centrum Letňany, které je deset minut jízdy autem.

Na výlety to nebudete mít daleko do pražské ZOO, do Mořského světa v Holešovicích či na zámek Roztoky. V okolí je řada cyklostezek, dále je nedaleko fitness centrum Letňany. Na březích Vltavy můžete rybařit. Pro děti je zde moderní hřiště s mnoha prvky.

Půdorys
Půdorys