Prodej 2+kk plus terasa, Praha 3 U Kněžské louky 

30.04.2023

Prodej bytu 2+kk, terasa, zahrada v OV, 63m2

Kupní cena 6.180.000 Kč

Nabízíme k prodeji krásný jihovýchodně orientovaný byt v osobním vlastnictví, který se nachází v perfektně udržovaném cihlovém domě na Praze 3 Žižkov. Tento slunný podkrovní byt ve 4. NP vznikl v roce 2008 jako půdní vestavba a disponuje stylovými dřevěnými trámy, které mu dodávají nezaměnitelnou atmosféru. Atraktivní je také soukromá střešní terasa a společná zahrada.

Dispozice bytu je 2+kk, plus terasa, která je dostupná po dřevěném schodišti umístěném v kuchyňské části bytu. Celková podlahová plocha bytu činí 45 m2 plus  střešní terasa o velikosti 18m2. Bytová jednotka má prostornou koupelnu, kuchyň je plně vybavena plynovým sporákem, elektrickou troubou, myčkou a lednicí a ložnice disponuje spacím patrem. Obývací pokoj a kuchyň nabízejí krásný slunný výhled do okolí.

Podlahy jsou plovoucí, v kuchyni a koupelně je dlažba a okna jsou plastová. Střešní okno v ložnici je dřevěné se zatemňující roletou. Byt je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem, který byl měněn v roce 2017.

 Velmi udržovaný dům  má 17 bytových jednotek a  zahradu ke společnému užívání. Energetický štítek budovy je C a SVJ hospodaří bez dluhů. V domě proběhla rekonstrukce vnějších i vnitřních prostor. Rekonstrukce: - akrýř (venkovní výstup na terasu) - 2022, terasní zábradlí (kvalitní dřevoplast) se sloupky na uchycení zástěn - 2022, uzamykatelné kontejnerové stání (spolu se 3 dalšími domy) - 2018, revitalizace balkonů a zahradní fasády - 2015, rekultivace zahrady - 2015 (zahrada je v dlouhodobém pronájmu), výměna vodoměrů, výmalba interiéru.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do centra. V blízkosti jsou parky, sportoviště, mateřské a základní školy. Před domem se nachází tramvajová zastávka s linkami 9, 10, 13 a 19 a autobusová zastávka směrem na linku metra Vysočanská i Háje. Parkování lze řešit oprávněným rezidenčním stáním na modrých zónách před domem.

  • PENB C
  • Zálohy na plyn 2310Kč
  • zálohy na elektřinu 1070Kč
  • Měsíční platby do FO 908Kč
  • ostatní platby domu 1168Kč

Projít bytem  můžete prostřednictvím virtuální prohlídky, na osobní setkání se budu těšit na prohlídce. 

Description:

We offer for sale a beautiful south-east oriented apartment in private ownership, located in a perfectly maintained brick house in Prague 3 Žizkov. This sunny attic apartment on the 4th floor was built in 2008 as an attic and has stylish wooden beams that give it an unmistakable atmosphere. The private roof terrace and shared garden are also attractive.

The layout of the apartment is 2 + kk, plus a terrace, which is accessible by a wooden staircase located in the kitchen part of the apartment. The total floor area of the apartment is 45 m2 plus a roof terrace of 18 m2. The apartment has a spacious bathroom, the kitchen is fully equipped with a gas stove, electric oven, dishwasher and refrigerator and the bedroom has a sleeping floor. The living room and kitchen offer a beautiful sunny view of the surroundings.

The floors are floating, the kitchen and bathroom are tiles and the windows are plastic. The skylight in the bedroom is wooden with a blackout blind. The apartment is heated by a gas condensing boiler, which was replaced in 2017.

Very maintained house has 17 housing units and a garden for common use. The energy label of the building is C and the condominium manages without debts. The house was reconstructed exterior and interior. Reconstruction: - aquarium (outdoor exit to the terrace) - 2022, terrace railing (quality wood-plastic) with posts for attaching screens - 2022, lockable container parking (together with 3 other houses) - 2018, revitalization of balconies and garden facades - 2015, garden reclamation - 2015 (garden is in long-term lease), replacement of water meters, interior painting.

The location offers all civic amenities and good access to the center. Nearby are parks, sports grounds, kindergartens and elementary schools. In front of the house there is a tram stop with lines 9, 10, 13 and 19 and a bus stop in the direction of the Vysočanská and Háje metro lines. Parking can be solved by authorized residential parking in the blue zones in front of the house.

  • PENB C
  • Gas deposits 2310CZK
  • electricity deposits 1070CZK
  • Monthly payments to FO 908CZK
  • other house payments 1168CZK

You can walk through the apartment through a virtual tour, I look forward to a personal meeting on a tour.

3D virtuální prohlídka zde:

MĚSÍČNÍ PŘEDPIS ZÁLOH ZDE: