Prodej bytu 3+kk, plus balkon, sklep, garážové stání, Praha 8 

05.04.2023

Prodej bytu 3+kk v OV -  91 m2, Nad Okrouhlíkem 9 Praha Libeň

Kupní cena 10.330.000 Kč

Představujeme Vám prodej prostorného rodinného bytu s dispozicí 3KK  Byt s nachází ve 3NP novostavby z roku 2004 bytového projektu Galerie nad Vltavou, v pražské Libni, stavitelem je  společnost Metrostav Development.

Byt o podlahové ploše 85m2 je v osobním vlastnictví. K bytu náleží balkon o velikosti 9m2, prostorný sklep o velikosti 5,7m2 a garážové parkovací stání.

Byt má kuchyňský kout, obývací pokoj s přístupen na severozápadně  orientovaný balkon, ložnici s vestavěnými skříněmi, dětský pokoj, koupelnu s vanou a toaletou, další samostatnou toaletu a technickou místnost, ve které je umístěný plynový kotel, pračka.  

Dům má v těsném dosahu, doslova sejdete schody a jste  obklopeni přírodní rezervací Okrouhlík. Bydlení je umístěno v nádherné  lokalita vysoko nad centrem Prahy a zároveň v jeho rychlém dosahu (autem i metrem 10 minut). Pešky  je to pouze pár kroků na metro C - Ládví. V okolí je veškerá občanská vybavenost: mateřská i základní škola, nákupní centrum, několik supermarketů, poliklinika, lékárna, pošta. V dosahu je také lesopark a lesní dětské hřiště.

Dům má   průkaz energetické náročnosti  D 


  • náklady do fondu oprav 680Kč
  • zálohové platby na byt celkem 2222Kč (zahrnují spotřeby vody, správu domu a spol. prostor, odpady, spol. elektřinu a úklid domu)
  • zálohy na elektřinu a plyn 450OKč


    Virtuální 3 D prohlídka ZDE: