cs

Kopie z Pronájem Bytu 2+1 Praha 10 Vršovice

03.01.2023

Vršovická 4 Praha 10

Nájemné 19 000 Kč měsíčně plus poplatky 

Představujeme Vám pronájem bytu s  dispozicí 2+1, 76,65 m2 v oblíbených pražských Vršovicích.

Byt je umístěný ve 2. patře cihlového domu bez výtahu.  Byt prošel  rekonstrukcí, nové jsou rozvody vody, odpadu, nová je elektřina, rozvody plynu, plastová okna v ložnici, opravná jsou původní špaletová okna  do ulice Vršovická. Původní parkety jsou překryty linem v dekoru dřeva. 

V bytě je  kuchyňská linka s plynovým sporákem a  s digestoří, lednice. Koupelna je vybavena vanou a ohřev teplé vody zajišťuje karma. Teplo v pokojích je řešeno systémem plynových topidel - vafky. V předsíni je samostatná toaleta. Dále je k dispozici  původní balkón, který je nyní obestavěný, s oknem, tedy je uzavřený a může sloužit jako komora.  K bytu náleží sklep.

Velikosti jednotlivých pokojů - kuchyň 20 m2, obývací pokoj 21 m2, ložnice 19 m2, vstupní hala 6,5m2, koupelna 3,5m2, šatna 1,5 m2, toaleta 1,5 m2 a balkon 3,6 m2.

Dům je ve vlastnictví Bytového družstva Vršovická 4.   Dům je dobře udržovaný.

  • Zálohy na spotřebu elektrické energie se platí ve výši 1500 Kč, zálohy na spotřebu plynu jsou ve výši 4.640 Kč, poplatky za vodu 800 Kč na 2 osoby a společné služby 965Kč.
  • Měsíční nájemné plus poplatky (zahrnující energie) 26 905Kč
  • Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu plus služby 27000
  • Provize RK 22.990Kč

Zajímavostí lokality je bezesporu vlakové nádraží Vršovice, které umožnuje dnes velice oblíbené dopravní  spojení jak do centra města, tak mimo Prahu.   Procházkou dojdete do oblíbené Grébovky - Havlíčkových sadů nebo Heroldových sadů. Kousek od domu vede také cykotrasa "Botič", kterou se dostanete podél řeky Botič například na Hostivařskou přehradu nebo  na Milíčovský les. Pokud máte rádi malé příjemné kavárny a restaurace, je jich v okolí určitě dostatek. Nejbližší obchodí centrum je Eden, pár kroků od domu je také Lidl.


K  dispozici je pro Vás také Virtuální 3D prohlídka

kopírujte odkaz a vložte do vyhledavače

https://my.matterport.com/show/?m=rpZqWMWKXbo