https://www.newmenestate.cz/
cz

Pronájem mezonetového bytu 3+kk  Praha Vinohrady

27.12.2021

           Nadčasový, prostorný, moderní byt 3+kk o velikosti 88m2 

v rezidenční čtvrti pražských Vinohrad

Nájemné 37.000Kč měsíčně  plus poplatky 3.815 Kč pro 2 osoby

kauce 60 000 Kč

provize RK 37.000 plus DPH Kč
převod el. na nájemce

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nadčasový, prostorný a komfortně uspořádaný byt v oblíbené rezidenční čtvrti pražských Vinohrad.

Byt je umístěný v 5Np domu s výtahem. Jde o zcela nový byt, který vznikl v projektu nástavby činžovního domu na adrese Šafaříkova 6, v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit.

Mezonetový byt 3+kk s puncem výjimečné originality, o celkové velikosti 80m2, má důmyslně propracovanou dispozici, nadstandardní provedení, komfortní prostor splňující všechny požadavky na kvalitní bydlení - obývací prostor s plně vybavenou designovou kuchyňskou linkou se spotřebiči AEG, dvě ložnice s vestavěnými skříněmi na míru, v hlavní ložnici postel značky Calligaris, dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem, druhá v patře s vanou, v hlavní ložnici francouzské okno s malým balkonem. Byt je vybavený bezpečnostními dveřmi, zabezpečovacím zařízením, dále rekuperační jednotkou. Parkovaní lze zajistit dlouhodobým pronájmem parkovacího stání 100m od domu.

Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra metropole. Jen pár kroků od velmi klidné polohy bytu se nachází nepřeberné množství oblíbených trendy bister, kaváren a restaurací, v pěší vzdálenosti oblíbené Riegrovy sady. 


For long-term rental we offer a timeless, spacious and comfortably arranged apartment in a popular residential area of Prague's Vinohrady.

The apartment is located in a 5Np house with an elevator. It is a brand new apartment, which was created in the project of the extension of an apartment building at Šafaříkova 6, in one of the most beautiful prague locations.

Duplex apartment 3 + kk with the hallmark of exceptional originality, with a total size of 80m2, has an ingeniously sophisticated layout, above-standard design, comfortable space meeting all the requirements for quality living - living area with fully equipped design kitchen, two bedrooms with built-in custom wardrobes, two bathrooms, in the master bedroom a French window with a small balcony.

The prestigious residential location of Prague's Vinohrady has all the services and excellent public transport connection to the center of the metropolis. Just a few steps from the very quiet location of the apartment there are a plethora of popular trendy bistros, cafes and restaurants, within walking distance of the popular Riegrovy sady.

https://prohlidky.max360.cz/nme/safarikova-6/

https://www.newmenestate.cz/