Prodej  3+1, 72 m2 plus  sklep - Praha 6 Břevnov

24.09.2022

Prodej bytu 3+1 v OV, 73 m2, Praha 6 Brunclíkova 24

Kupní cena 7 250 000 Kč


Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1, o celkové užitné ploše 73 m2 - podlahová plocha 69 m2, zasklená lodžie 3m2 a sklep 1m2. Byt je umístěn ve zvýšeném 1 NP  panelového domu. 

V bytě jsou  plastová okna s interiérovými žaluziemi, parkety a dlažba v kuchyni, předsíni, aktuálně s položeným linem. Koupelna je původní, umakartové jádro.    Kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem a pračkou.  Elektřina je v bytě původní. 

Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn dálkovým přívodem tepla. Byt je energeticky  úsporný, měsíční náklady na teplo a ohřev teplé vody 1100Kč, celkové náklady na byt včetně fondu oprav 3.836K. Energická náročnost budovy je  D.

V roce  2005 proběhlo zateplení domu, nová střecha se dělala v roce 2002, společné rozvody el. energie s tří fázovým  přívodem do bytů proběhla v roce  2019, stoupačky - voda , kanalizace se realizovali  v roce 2018, nová stoupačka plynu  v roce  2001. Dům není zatížen úvěrem.  V nových plánech domu je přechod na samostatný způsob vytápění.

Významným benefitem místa je vstup na metro linky A - Petřiny přímo u domu, parkování před domem, tramvajová zastávka v ulici Na Petřinách. 

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost a nespočet krásných míst ke sportu a  relaxaci. Nelze nezmínit  Oboru Hvězda, Břevnovskou zahradu, cyklo a in-line dráhu na Ladronce, rychlé spojení na Pražský hrad a jeho zahrady. 

V případě Vašeho zájmu Vám zajistím  konzultaci se specialistou na hypotečním nebo družstevním financování.

__________________________________________________

We present you the sale of an apartment in private ownership with a layout of 3 + 1, with a total usable area of 73 m2 - floor area of 69 m2, glazed loggia 3 m2 and cellar 1m2. The apartment is located on the elevated 1 floor of a panel house.

The apartment has plastic windows with interior blinds, parquet and tiles in the kitchen, hallway, currently with laid line. The bathroom is original, umakart core. The kitchen is equipped with an electric stove and washing machine. The electricity in the apartment is original.

Heating of the apartment and water heating is provided by remote heat supply. The apartment is energy-saving, monthly costs for heat and hot water heating 1100 CZK, total cost of the apartment including the repair fund 3.836K. The energetic performance of the building is D.

In 2005 , the house was insulated, a new roof was made in 2002, common electricity distribution with three phase supply to the apartments took place in 2019, risers - water, sewerage were implemented in 2018, a new gas riser in 2001. The house is not burdened with credit. In the new plans of the house there is a transition to a separate method of heating.

An important benefit of the place is the entrance to the metro line A - Petřiny directly at the house, parking in front of the house, tram stop in na Petřinách street.

The surrounding area offers all civic amenities and countless beautiful places for sports and relaxation. It is impossible not to mention the Hvězda Branch , the Břevnov Garden, the cycling and in-line track at Ladronka, a quick connection to Prague Castle and its gardens. 

v odkazu níže najdete 3D virtuální prohlídku bytu - odkaz kopírujte a vložte do vyhledavače

in the link below you will find a 3D virtual tour of the apartment - copy the link and paste it into the google search

https://my.matterport.com/show/?m=DM3Spw88s95