REZERVACE Prodej  2+kk, 48 m2 balkon, sklep Praha 8 Karlín

20.10.2022

Prodej bytu 2+kk, balkon v OV, 48 m2, Praha 8 Nekvasilova 572/19

Kupní cena 4.738.000 Kč

Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví Praha Karlín, přímo u metra Invalidovna,  v panelovém domě, jehož výstavba byla zahájena urbanistikou soutěží v roce 1958. Tzv. "Sendvičový" interiér domu, ve kterém se střídají patra obsluhovaná výtahy a patra obsluhovaná schodišti   je v retro stylu s mnoha společnými prostory, o jejichž využití vedou vlastníci diskuzi. Exteriér   domu prošel zateplením a  stále se investuje do změn, jedním z projednávaných  témat domu je využití ploché střechy domu.  Stavba byla svého času jedinečná a dodnes umožňuje díky speciální panelové  konstrukci domu změnu kompletní dispozice bytu. 

Stavba patří do památkově chráněného území a sídliště se řadí mezi ta nejoblíbenější v Praze. Svou roli hraje výborná dopravní dostupnost, nevelká rozloha domů, vzdálenost od centra města a v neposlední řadě také faktory, které běžný obyvatel vnímá jaksi mimoděk - promyšlené urbanistické řešení s atypickými prvky, které sídliště Invalidovna odlišují od jiných obytných celků.

Aktuální dispozice bytu je  2+kk, o celkové užitné ploše 48m2 - podlahová plocha 40 m2, jižně orientovaný balkon 7m2 a sklep 1 m2 na patře. Byt je umístěn ve 4 NP.

Byt v původním udržovaném stavu se zděným jádrem lze ihned užívat nebo kompletně rekonstruovat dle vlastních představ. Okna jsou plastová s interiérovými žaluziemi, kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem.  V předsíni je prostorná šatní skříň s  botníkem a  věšákovou stěnou.  Elektřina  v bytě je v mědí vedená v lištách.

Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn dálkovým přívodem tepla. Byt je energeticky velmi úsporný, energická náročnost budovy C. Zúčtovatelné náklady jsou 1943Kč měsíčně a fond oprav je 522Kč. Dům není zadlužen.

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost v blízkém okolí Karlína, metro Invalidovna je pár kroků od domu. 

V případě Vašeho zájmu Vám zajistím  konzultaci s finančním  specialistou.

odkaz 3D virtuální prohlídky zde:  (odkaz kopírujte a vložte do vyhledavače)

https://my.matterport.com/show/?m=LUVqtNFg2KC

 Webové stránky společenství vlastníků jsou  zde: (odkaz kopírujte a vložte do vyhledavače)

https://svj-nekvasilova.webnode.cz