cs

Prodej bytu 3+kk, balkon, sklep, garážové stání, Praha 9, Kbely

01.05.2023

Prodej bytu 3+kk v OV -  80 m2, Vágnerova 1

Kupní cena 8.990.000 Kč

Představujeme Vám  nabídku prodeje moderního a slunného bytu s dispozicí 3KK, který se nachází  v oblíbené lokalitě pražské čtvrti Kbely.  Tento byt o podlahové ploše 79,7 m2 s 7,7 m2 balkonem se nachází ve 4. nadzemním podlaží pětipatrového viladomu, postaveného v roce 2009. Obytný park Kbely Centrum je úspěšným projektem, který vyniká jednoduchostí a účelným architektonickým řešením moderního bydlení.

K bytu   náleží  sklep o velikosti 1,5m2 a garážové parkovací stání. Byt byl dokončen v roce 2009, první majitelé, kteří byt obývají od roku 2013,  byt  vybavili moderní kuchyňskou linkou, vestavěnými skříněmi, vinylovou podlahou a klimatizací.  Kuchyně je kompletně zařízena spotřebiči,  koupelna disponuje vanou a sprchovým koutem. Obývací pokoj má přístup  na severozápadně orientovaný balkon, který  je ideálním místem k relaxaci, zejména v teplých dnech, kdy si můžete užít stín pod markýzou. V ložnici je  postel na míru a vestavěné skříně.

Součástí prodeje bytu je veškerý vestavěný nábytek, navíc  nabízíme k přenechání i nábytek na míru v  dětském pokoji.

Byt se nachází v klidné oblasti Prahy 19, která byla díky kvalitě lokality  vyhlášena nejlepším místem v Praze v rámci soutěže Město pro život. V těsné blízkosti tohoto bytu najdete nový lesopark, který je jednou z největších parkových ploch tohoto městského obvodu a nabízí širokou škálu možností využití. Děti zde najdou několik dětských hřišť a sportovci oblíbenou cyklostezku.

Díky dobře fungujícímu spojení na Metro Letňany, které je vzdálené jen 7 minut jízdy autobusem, se snadno dostanete do centra Prahy. Zastávka autobusu je přímo u domu a umožňuje spojení i na meto černý most a Rajskou zahradu. Tento byt je v osobním vlastnictví a připraven k  nastěhování začátkem léta. 

Dům má   průkaz energetické náročnost  C - úsporná budova 


  • náklady do fondu oprav 2.032Kč (krátkodobě navýšen z důvodu úvahy o investici do tepelného čerpadla, bude rozhodováno 5/2023)
  • zálohové platby na byt celkem 5.973 Kč - zahrnují spotřeby vody,  tepla, teplé vody, odpady, spol. elektřinu a úklid domu - zálohy na energie pro rok 2023 byly navýšeny z důvodu rezervy na nárůst cen energií,
  •  správa domu a spol. prostor 254Kč
  • zálohy na elektřinu 1.500Kč    Virtuální 3 D prohlídka:


    Předpis záloh: