Prodej bytu 2+1, plus příslušenství, Praha 6 Břevnov 

17.04.2023

Prodej bytu 2+1 v OV - 48,6 m2, Praha 6 Zúžená  1

Kupní cena 5.399.000 Kč

Představujeme Vám prodej nově zrekonstruovaného bytu v atraktivní lokalitě pražského Břevnova. Byt se nachází ve slepé ulici nad známou Bělohorskou ulicí, pod parkem Ladronka, navíc jen 4 zastávky tramvají od Petřína a Pražského hradu.

Byt je v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 o velikosti 45,8m2. K bytu náleží dvě samostatně uzavíratelné komory na patře a navíc také externí toaleta, příslušenství k bytu poskytuje využitelný další prostor o celkové velikosti 2,8 m2. Byt je umístěný v 1. NP, budova je ve svahu, čímž jsou jednotlivé místnosti postupně zapuštěny do terénu. K bytu náleží uzavíratelná sklepní kóje o velikosti 1,3m2 v nově zrekonstruovaném sklepním prostoru.

Byt má samostatnou kuchyň, s přípravou na kuchyňskou linku, slunný obývací pokoj, ložnici a vstupní chodbu. Ložnice má menší okno s mřížemi, vzhledem k tomu, že je již zapuštěná pod úrovní terénu, byla precizně odizolována a přes instalované průduchy odvětrávána. Byt má nové bezpečnostní dveře, původní špaletová okna, která prošla renovací včetně výměny skel. Koupelna má sprchový kout, toaletu, bojler na ohřev vody. V bytě je přípojka na plyn, plyn je aktuálně odpojen. Nové vinylové podlahy jsou instalovány v kuchyni, v ložnici a v předsíni, renovované parkety zůstaly v obývacím pokoji a nová je dlažba v koupelně.

Topení bytu zajišťují elektrické teplovzdušné konvektory, které jsou nastaveny na spotřebu levnějšího nočního proudu. Nástěnný konvektor poskytuje vynikající tepelný komfort. Konvektor je vybaven komfortními funkcemi integrovaného regulátoru, jako je například týdenní časovač, ochrana před mrazem a zjištění otevřeného okna, podtrhují účinnost a kvalitní vybavení nástěnného konvektoru. Ohřev vody zajišťuje bojler umístěný v koupelně.

Břevnov je oblíbenou rezidenční čtvrtí s bohatou historií a občanskou vybaveností. Byt má dobrou dopravní dostupnost. Hned u domu se nachází tramvajová a autobusová zastávka Drinopol, ze které se dostanete na metro A - Nemocnice Motol, v druhém směru pak dojedete do samého centra Prahy. V blízkosti bytu jsou parky Ladronka, Obora Hvězda a areál Břevnovského kláštera nabízející širokou škálu možností pro rekreaci a sport.

Dům nemá zhotovený průkaz energetické náročnosti (stavba postavena před rokem 1947)

  • náklady do fondu oprav 1.497 Kč
  • zálohové platby na byt celkem 541 Kč (zahrnují spotřeby vody, správu domu a spol. prostor, odpady, spol. elektřinu a úklid domu)


    Virtuální 3 D prohlídka ZDE:

    Předpis plateb ZDE:

    Půdorys bytu a příslušenství ZDE: