Prodej bytu v OV 3+kk, 82m2 Praha Stodůlky

03.03.2022

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví - s lodžií a sklepem na adrese Mezi školami 6, Praha Stodůlky


KUPNÍ CENA 7 390 000 Kč

Představujeme Vám prodej bytu s  dispozicí 3+kk, lodžie a sklep o celkové užitné ploše 82m2 v pražských Stodůlkách,  7 minut chůze na Metro Hůrka.

Byt je umístěný ve 2NP panelového domu bez výtahu.  Byt prošel celkovou nákladnou rekonstrukcí , nové jsou rozvody vody, odpadu, nová je elektřina v kuchyni, koupelně, v předsíni, nová jsou  plastová okna, plovoucí podlahy, zasklená lodžie, rekonstrukcí prošla koupelna, toaleta a kuchyň. Kuchyňská linka je vybavena myčkou značky Siemens, lednicí s mrazákem značky Samsung,  indukční varnou deskou Electrolux, horkovzdušnou troubou a kombinovanou mikrovlnnou troubou, obě značky Electrolux. Kuchyň disponuje dostatkem úložného místa, včetně potravinové skříně. 

Z prostorného obývacího pokoje je vstup na zaklenou lodžii o velikosti 7m2. 

Byt má dvě ložnice, orientované do klidného vnitrobloku, jedna  z ložnice je vybavena vestavěnými skříněmi.  Koupelna disponuje vanou a prostorem na pračku, toaleta je samostatná. Vstupní předsíň o velikosti  9,5m2 má dostatek prostoru na vestavěné skříně, popř. lze příčkami vybudovat samostatnou šatnu. 

SVJ je bez dluhů, do fondu oprav se hradí 1683Kč měsíčně.

Aktuální zúčtovatelné náklady na byt jsou 3 481 Kč měsíčně a zahrnují spotřebu tepla, vody a ohřev vody. 

Celkové náklady na bydlení jsou 5 164Kč plus spotřeba elektřiny. 

Velkou předností naší nabídky je lokalita, která je vhodná pro mladé rodiny, v sousedství našeho domu je MŠ, ZŠ, ale i Gymnázium, metro Hůrka, poliklinika, obchody a veškeré služby. V bezpečném vnitrobloku je dětské hřiště.  Krásné procházky nabízí v bezprostřední vzdálenosti přírodní památka park Vidoule, nebo známější Prokopské údolí.

Zveme Vás na virtuální a osobní prohlídku.


Video prohlídka - odkaz zde

https://my.matterport.com/show/?m=4oTmtrbC5UF