https://www.newmenestate.cz/
cs

Prodej bytu v DV 2+1, 77m2 Praha Vršovice

21.03.2022

Vršovická 4 Praha 10

KUPNÍ CENA 7 790 000 Kč

Představujeme Vám prodej bytu s  dispozicí 2+1, 76,65 m2 v oblíbených pražských Vršovicích.

Byt je umístěný ve 2. patře cihlového domu bez výtahu.  Byt prošel  rekonstrukcí, nové jsou rozvody vody, odpadu, nová je elektřina, rozvody plynu, plastová okna v ložnici, opravná jsou původní špaletová okna  do ulice Vršovická. Původní parkety jsou překryty linem v dekoru dřeva. 

V bytě je  kuchyňská linka s plynovým sporákem a  s digestoří, lednice. Koupelna je vybavena vanou a ohřev teplé vody zajišťuje karma. Teplo v pokojích je řešeno systémem plynových topidel - vafky. V předsíni je samostatná toaleta. Dále je k dispozici  původní balkón, který je nyní obestavěný, s oknem, tedy je uzavřený a může sloužit jako komora.  K bytu náleží sklep o velikosti 11m2.

Velikosti jednotlivých pokojů - kuchyň 20 m2, obývací pokoj 21 m2, ložnice 19 m2, vstupní hala 6,5m2, koupelna 3,5m2, šatna 1,5 m2, toaleta 1,5 m2 a balkon 3,6 m2.

Dům je ve vlastnictví Bytového družstva Vršovická 4. Převod bytů do osobního vlastnictví  není zatím připraven. Bytové družstvo hospodaří bez dluhů.  Dům je dobře udržovaný.

Dle stanov družstva může být nový členem jak fyzická, tak právnická osoba.

Anuita je splacena, platby družstvu jsou 2.534Kč měsíčně (zahrnují fond oprav, spotřeby vody, odpadu a společné služby)

Průměrné zálohy na plyn 900Kč, elektřina 1100Kč měsíčně.

Zajímavostí lokality je bezesporu vlakové nádraží Vršovice, které umožnuje dnes velice oblíbené dopravní  spojení jak do centra města, tak mimo Prahu.   Procházkou dojdete do oblíbené Grébovky - Havlíčkových sadů nebo Heroldových sadů. Kousek od domu vede také cykotrasa "Botič", kterou se dostanete podél řeky Botič například na Hostivařskou přehradu nebo  na Milíčovský les. Pokud máte rádi malé příjemné kavárny a restaurace, je jich v okolí určitě dostatek. Nejbližší obchodí centrum je Eden, pár kroků od domu je také Lidl.


K  dispozici je pro Vás také Virtuální 3D prohlídka

kopírujte odkaz a vložte do vyhledavače

https://my.matterport.com/show/?m=rpZqWMWKXbo

https://www.newmenestate.cz/