Prodej chaty - Sázava - Budín

09.09.2022

Prodej rekreační chaty se zahradou, Budín č.ev. 126 - Samopše - Sázava

KUPNÍ CENA 1.780.000 Kč  

Nabízíme ke koupi rekreační chatu s rozhlehlou zahradou v obci Budín, Samopše, v klidné  chatové oblasti, kterou lemuje řeka Sázava.  

Chata  je částečně podsklepena, se zastavěnou plochou 30m2 a stojí uprostřed   zahrady v mírně svažitém pozemku. Zahrada má  celkovou velikost 740m2. Do chaty je přivedena elektřina a  voda,  pitná voda se čerpá ze studny. V domě je  dispozici    toaleta  s připojením na vodu. Kanalizace je svedena do jímky. Topení  zajišťují kamna na tuhá paliva a elektrický přímotop. Dispozice chaty - oddělená kuchyň s přívodem elektřiny a vody,  s výhledem do zahrady, orientace oken  je na severozápad, dále pak obytná místnost s kamny a  s oddělenou ložnicí. Připojíte se zde také na 4G internetovou síť. 

K domu vede  udržovaná příjezdová cesta ve vlastnictví obce. Parkovat lze na pozemku. Za pojezdovými vraty je místo  pro 3 až 4 auta. Na pozemku je příprava na  pergolu, ve spodní části zahrady malý domeček pro hosty s oddělenou kůlnou, dále pak samostatný zahradní domek, pískoviště. studna. Celá zahrada je oplocena. V horní části pozemku jsou vzrostlé stromy, poskytující příjemné zastínění v horkých dnech. Dobře se tu daří také třešni, jabloni a rybízu. Okolní zástavba jsou chaty i domy k celoročnímu bydlení s příjemnými sousedy. 

Budín je vzdálen od  obce Sázava cca 2 km. Obec Sázava nabízí veškerou občanskou vybavenost.  V létě můžete využít koupání  na jezu řeky Sázavy, které je od domu vzdálené 500 m, což je zhruba 8 minut chůze. 


                                                                                                       

Výňatek z územního plánu - (SP)

C . Plochy rekreace - individuální (SP) 1.Vymezené území slouží: Pro sportovní vyžití, zájmovou činnost a rekreaci (hřiště, plochy staveb pro rodinou rekreaci tj. chat a rekreačních domků) 2. převažující účel využití (hlavní využití) - stavby pro rodinnou rekreaci do 80 m2 zastavěné plochy - hřiště a vodní plochy - veřejná a vyhrazená zeleň, vodní plochy a toky - dopravní a technická infrastruktura slučitelná se základní funkcí 3.Ve vymezeném území je podmíněně přípustné: - služby a občerstvení pro areál - rodinné domy a změny objektů rekreace na ně - odstavná stání, parkoviště a garáže sloužící potřebám těchto zařízení 4.Ve vymezeném území je nepřípustné: - hospodářství zemědělských provozoven a jejich sklady a technické vybavení - zpracovatelské provozovny zemědělských podniků a lesnických provozů - stavby pro výrobu a skladování, průmyslové, zemědělské stavby, servisy a ČSPH - letní kina a otevřená zábavná zařízení Regulativy prostorových poměrů a výšky zástavby: Bude prováděna výstavba spojená se sportovním a rekreačním využitím. Zástavba bude maximálně přízemní s obytným podkrovím. Zastavěnost pozemku max. 25 %.