Prodej 2+kk Praha 4 Novodvorská 

31.01.2023

Prodej bytu 2+kk v OV, 41m2

Kupní cena 4.290.000 Kč

Nabízíme k prodeji jihozápadně orientovaný byt v osobním vlastnictví v revitalizovaném panelovém domě. Byt se nachází ve 4NP,  má dispozici 2+kk, k bytu náleží  komora na patře. Celková užitná plocha bytu je 41 m2, podlahová plocha bytu 40m2. Byt má zděnou koupelnu, kuchyň je vybavena plynovým sporákem a lednicí.  Obývací pokoj a ložnice mají okna s výhledem na klidnou jihozápadní stranu a  na biotop Lhotka a  přilehlé zelené okolí.

Podlahy v bytě jsou plovoucí, v kuchyni je  lino, v koupelně dlažba. Okna bytu jsou plastová, s interiérovými žaluziemi. 

Bytový domů se nachází cca 300 metrů od OC Novodvorská Plaza, u domu je také Supermarket Albert, ZŠ,   stanice MHD cca 50 metrů do domu. Parkování je možné na parkovišti před domem.

Budova má 7 NP, výtah, společnou kočárkárnu - kolárnu, energetický štítek budovy je  C, SVJ hospodaří bez dluhů, zůstatek fondu oprav  je cca 0,5 mil Kč a zatím není schválen nový plán údržy. V domě proběhla rekonstrukce vnějších i vnitřních prostor cca v roce 2010.