Prodej RD 3+kk  - Těmice Pelhřimov

04.07.2022

REZERVACE RD se zahradou, sadem, polem a lesem

Těmice u Kamenice na Lipou

KUPNÍ CENA 3.290.000 Kč  

Nabízíme jedinečnou příležitost ke koupi rodinného domu se stodolou, zahradou, sadem, vlastním ornou půdou a lesem.

Dům se svými pozemky se nachází v obci Těmice u Kamenice na Lipou, v blízkosti Pelhřimova.

Dům má zastavěnou plochu 158m2, z toho podlahová plocha 128m2, 30m2 stodola, půda je pochozí. Zahrada za domem má velikost zhruba 350 m2, po kamenném schodišti se dostanete na horní část zahrady s ovocnými stromy, tato část zahrady má 1148m2, za zahradou je ještě orná půda o velikosti 1057m2. Les se nachází v jiné části obce, cca 2 km od domu a má velikost 2 463 m2.

Právě se dokončuje rekonstrukce domu - kompletní hydroizolace domu, kompletní rozvody elektřiny, vody, odpadu, nová okna (kormě oken na verandě), nové podlahy, nové omítky, stropy, včetně elektroinstalace na stropní světla, nová koupelna, sanita, bojler na vodu, rozvody a příprava na kuchyňskou linku, nový krb s mramorovým obložením, oplocení

Rekonstrukcí neprošla střecha a půda, pro případ, že by nový majitelé uvažovali o rozšíření obytné plochy dostavbou podkroví.

Dům je vytápěn velkým krbem umístěným v hlavní místnosti, kde je také připravená instalace pro kuchyňskou linku. Dále jsou v domě připraveny  k připojení přímotopy. Na zastřešené verandě je druhá toaleta. V domě je technická místnost.

Dům lze rozšířit o jednu místnost v přízemí, místo současné stodoly, lze vystavět další pokoj, popř. lze rozšířit obytnou plochu o podkroví.

Dům je možné předat novým vlastníkům  na prázdniny a to za předpokladu spuštění  převodu nemovitosti.