cs

 Pronájem   bytu 3KK  - PRAHA  Vinohrady 

20.05.2022

Pronájem prostorného  mezonetového bytu 3+kk v OV, 88m2,  

Praha 2 Šafaříkova 6

Pronájem 39.000 Kč měsíčně

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní loftový byt 3+kk o velikosti 88m2 v atraktivní lokalitě pražských Vinohrad. Byt se nachází v 6 nadzemním podlaží, ve zrekonstruovaném bytovém domě s výtahem. V bytě jsou dvě koupelny, dvě ložnice a obytná kuchyň. Byt je částečně zařízený značkovým nábytkem - italská designová kuchyňská linka na zakázku, pracovní deska a obklad je v Technistone, spotřebiče AEG, sedačka Boconcept, designová postel, jídelní stůl a židle a konferenční stolky značky Calligaris.

Topení je zajištěné přívodem dálkového tepla, v bytě je rekuperační jednotka zajišťující také chlazení. Střešní okna mají elektricky ovládané rolety.

Byt je k dispozici od 1.7.2022 nebo dle dohody.

Krásné bydlení umocňuje lokalita Královských Vinohradech, nedaleko parků Folimanka a Havlíčkovy sady (Grébovka) vybízejícím k příjemným procházkám. Klidná část Vinohrad zaručuje velmi dobrou dostupnost centra městaPlatby /Payment

  • Nájem /Rent                                                                      39.000 Kč
  • Poplatky na 2 osoby/ Utillities per 2 persons          3.835 Kč
  • Elektřina  /Elektricity                                                        1.000 Kč
  • Kauce / Depozit                                                                60. 000 Kč
  • Provize / Commission 39 000 Plus DPH/VAT       47.190 Kč
  • Byt je volný od 1.7.2022 nebo dle dohody / Free from 1st of July

For long-term rent we offer a modern loft apartment 3 + kk of 88m2 in an attractive location of Prague's Vinohrady. The apartment is located on the 6th floor, in a renovated apartment building with an elevator. The apartment has two bathrooms, two bedrooms and a living kitchen. The apartment is partially furnished with designer furniture - Italian design kitchen to order, worktop and tiles is in Technistone, appliances AEG, sofa Boconcept, design bed, dining table and chairs and coffee tables brand Calligaris.

Heating is provided by the supply of district heat, in the apartment there is a recuperation unit that also provides cooling. The roof windows have electrically operated roller blinds.

The apartment is available from 1.7.2022 or by agreement.

Beautiful living is enhanced by the location of Královské Vinohrady, near the parks Folimanka and Havlíčkovy sady (Grébovka) inviting you to pleasant walks. The quiet part of Vinohrady guarantees very good access to the city center.