Pronájem bytu  3+kk  74m2    Praha 5  Košíře 

22.05.2024

Pronájem designového bytu 3+kk Praha 5 Košíře

Měsíční nájemné 29 500 Kč plus poplatky 5 081Kč včetně energií

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu moderní a designový byt 3+kk o velikosti 74 m² v atraktivní lokalitě pražských Košíří. Byt se nachází v přízemí cihlového domu, s okny směřujícími do klidné jednosměrné ulice Pod Kavalírkou.

Popis bytu:

 • Dispozice: Účelná a promyšlená dispozice zahrnuje plně vybavenou kuchyň s obývací částí, dvě samostatné ložnice, prostornou předsíň se zabudovanými úložnými skříněmi, samostatnou toaletu, technickou místnost, koupelnu se sprchovým koutem a druhou toaletou.
 • Vybavení: Byt je zařízený podle fotografií, zahrnuje kvalitní nábytek a moderní spotřebiče.
 • Komfort: Zvukové a tepelná izolace stěn, zvýšená podlaha za účelem zateplení podlahy plus  podlahové vytápění, bezpečnostní dveře, rekonstrukce před 2 roky včetně nového vybavení byt a nové kuchyně, O2 Stříbrný internet plus 02TV a dostatek úložného prostoru dělají z tohoto bytu ideální místo pro rodinu i spolubydlení.

Lokalita: Byt se nachází v příjemné a klidné lokalitě s perfektní dostupností do centra Prahy a blízkostí oblíbených míst pro relaxaci.

Občanská vybavenost:

 • Doprava: V blízkosti je autobusová i tramvajová zastávka.
 • Obchody: Supermarket Albert 100m.
 • Školy: V okolí se nachází několik soukromých škol.

Tento byt kombinuje kvalitní zpracování, moderní design a vynikající lokalitu, což z něj činí velmi atraktivní nabídku pro nájemníky.

Pro více informací a prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Byt je k dispozici od 1.6.2023 nebo dle dohody.

Nájem - RENT 29.500Kč


služby - UTILITIES 821Kč

Elektřina - ELECTRICITY  3750Kč

Voda - Water 500Kč pro dvě osoby

Kauce - SECURITY 59.000KČ

Provize - COMMISSION 33.890KČ

Modern and Stylish 3-Bedroom Apartment for Rent in Košíře, Prague

We are offering a long-term rental of a modern, designer 3-room apartment with a size of 74 m² in the attractive Košíře district of Prague. The apartment is located on the ground floor of a brick building, with windows facing a quiet one-way street, Pod Kavalírkou.

Apartment Description:

 • Layout: The well-thought-out layout includes a fully equipped kitchen with a living area, two separate bedrooms, a spacious hallway with built-in storage cabinets, a separate toilet, a utility room, a bathroom with a shower, and a second toilet.
 • Furnishings: The apartment is rented furnished as shown in the photos, including high-quality furniture and modern appliances.
 • Comfort: Underfloor heating and ample storage space make this apartment an ideal place for families or shared living.

Location: The apartment is situated in a pleasant and quiet area with excellent access to the center of Prague and close proximity to popular relaxation spots.

Amenities:

 • Transport: There are bus and tram stops nearby.
 • Shopping: The Albert supermarket is just a few minutes' walk away.
 • Schools: Several private schools are located in the vicinity.

This apartment combines high-quality craftsmanship, modern design, and an excellent location, making it a very attractive offer for tenants.