Koupě nemovitosti

Postaráme se, aby Vámi vybraná nemovitost byla tím nejlepším rozhodnutím 

Vyberte si nemovitost, my Vám ověříme její cenu a stav a zpracujeme doporučení ke koupi, zajistíme právní a administrativní stránku převodu

Komplexní službu koupě nemovitosti pokrývá Smlouva o zprostředkování  koupě nemovitosti, smlouva je  na  dobu určitou a není výhradní.


Naše profesionální zkušenosti Vám dávají jistotu, že koupíte za nejlepší možnou cenu, vždy velmi dobře prověřenou nemovitost. Jsme Váš poradce při výběru i garant bezproblémového a bezpečného převodu za nejnižší možnou kupní cenu. Díky naší spolupráci nekoupíte nemovitost pod nátlakem fronty jiných zájemců, nebo s neověřenými informacemi z prodávající strany. Stojí to za to! 

Komplexní služba koupě

zahrnuje 

Vámi vybranou nemovitost osobně navštívíme, posoudíme technický stav nemovitosti, včetně stavu bytové jednotky a domu, vypracujeme ověření právního stavu nemovitosti, fungování SVJ, družstva, zpracujeme zprávu s doporučením pro koupi, která obsahuje kromě porovnání reálné ceny s cenou inzerovanou i posouzení  likvidity, výnosnosti bytu v případě dalšího prodeje a pronájmu. Zpětnou vazbu a doporučení ke koupi od nás dostanete obratem. V případě rozhodnutí pro koupi zajistíme veškerý právní servis, finanční servis. Vyřídíme také administrativu spojenou s převodem  nemovitosti. Po celou dobu koupě se o Vás bude starat profesionální makléřka.

Máme denní přehled o nových nabídkách nemovitostí na prodej, nebudeme Vás spamovat, ale zahrneme Vás velmi zajímavými nabídkami, vybranými na základě Vašich kritérií.