Dovolte, abych se představila, mé jméno je Miroslava Pavlíková a jsem  jednatelkou a vlastníkem společnosti New Men Estate s.r.o.   

Společnost jsem založila  v roce 2018, a pět let jsem budovala vlastní značku profesionálních realitních služeb, věnovala jsem se zejména zprostředkování  prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí v Praze.

V průběhu těchto  5 let jsem investovala svůj čas a energii do osobního a profesního růstu, stále se vzdělávala,   proto abych pro Vás mohla být důvěryhodným a vysoce profesionálním partnerem na realitním trhu. Když za sebou vidím tolik příběhů a tolik klientů, kterým jsem pomohla, vím, že se mi můj záměr skutečně podařil. Po pěti letech jsme se rozhodla zásadně rozšířit své vzdělání a  v roce 2023 jsem se stala profesionálním koučem. Toto rozhodnutí  mi změnilo  život i mou další  kariéru. 

Roli profesionálního kouče se dnes věnuji naplno, spolupracuji na osobním a profesním růstu s mnoha špičkovými makléři, s byznys partnery i lidmi, kteří chtějí růst.

Protože mé srdce vždy patřilo klientům a realitním příběhům, ráda bych Vám i nadále byla oporou ve vašich rozhodnutích o prodeji nebo koupi nemovitosti. Ráda bych pro Vás nadále zůstala profesionálem, na kterého se můžete obrátit ať už v poradenství o  prodeji nebo  a nákupu nemovitostí. Využijte mé expertní znalosti a zkušenosti, realitní nástroje i kontakty na profesionální partnery a obraťte se na mne v případě jakéhokoli dotazu nebo poradenství. 

Věřím, že tuto stále ještě málo dostupnou služby můžete využít bez závazku na zprostředkování prodeje nebo koupě Vaší nemovitosti. 

Těším se na kontakt s Vámi.

Ing. Miroslava Pavlíková


Kontaktujte mne,

Já se Vám ozvu co nejdříve zpět.