Pronájem komerčního prostoru   Praha Holešovice

12.09.2021

           Nadčasový, prostorný, loftový obchodní  prostor 

o velikosti 270m2 

Praha 7 - Holešovice

Nájemné 85.000 Kč plus DPH měsíčně,  

plus poplatky 7000 Kč  - elektřina dle spotřeby na nájemce

plus kauce 85 000 Kč a 

provize RK 85 000Kč plus DPH

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu  obchodní  prostor nacházející v obchodně prestižní části pražských Holešovic.  Komerční prostor o celkové velikosti 270 m2 se nachází na rohu ulice Osadní a K Měšťanskému pivovaru,  v blízkosti Centra současného umění DOX.

Loftový prostor se skládá se z prodejní plochy 192 m2, ve zvýšeném  patře pak dalších 63 m2 obchodní plochy. K dispozici je dále kancelář, 3x toaleta, sprcha s technickou místností, kuchyň a dva sklady. Prostor a má řadu bezkonkurenčních výhod, prosklenou výlohu z ulice Osadní i z ulice K Měšťanskému pivovaru,  dva vlastní vstupy, zvýšené patro, které umocňuje atraktivitu prostor,  moderní technické a  designové  osvětlení, velkoplošný betonový strop, designové interiérové dveře.  Lukrativní komerční plocha nabízí rozmanitou škálu obchodních příležitostí, vyjma prodeje potravinářského zboží. 

Poplatky 7000Kč měsíčně.


We offer for long-term rental a business space located in a commercially prestigious part of Prague's Holešovice. The commercial space with a total size of 270 m2 is located on the corner of Osadní street and K Burgher Brewery, near the DOX Centre for Contemporary Art.

The loft space consists of a sales area of 192 m2, on the elevated floor another 63 m2 of business area. There is also an office, 3x toilet, shower with utility room, kitchen and two warehouses. The space and has a number of unrivalled advantages, glass window from Osadní street and from K Street Burgher Brewery, two own entrances, elevated floor, which enhances the attractiveness of the premises, modern technical and design lighting, large concrete ceiling, design interior doors. The lucrative commercial area offers a diverse range of business opportunities, excluding the sale of food goods.

Fees 7000 CZK per month.