PRODÁNO 2+1  - PRAHA 10 Malešice 

02.05.2021

 Družstevní vlastnictví - byt 2+1 se sklepem po rekonstrukci 

Cema 4 190 000Kč 

  • Nabízíme k prodeji slunný byt v družstevním vlastnictví o velikosti 57m2, s dispozicí 2+1 v perfektně udržovaném panelovém domě v Malešicích.

    Byt prošel náročnou rekonstrukcí v roce 2010, včetně nových rozvodů elektřiny, koupelny, podlah, interiérových dveří, bezpečnostních vchodových dveří. V roce 2020 byla v bytě provedena další údržba a opravy. Koupelna je s rohovou vanou a masážní sprchou, toaleta je oddělena, v předsíni jsou vestavěné šatní skříně. Kuchyňská linka je aktuálně částečně demontována, může být zpětně doplněna nebo dle rozhodnutí nových majitelů zcela odstraněna. Byt má velký obývací pokoj o velikosti 22 m2, kuchyň o velikosti 14m2 a ložnici 8m2. Ložnice a kuchyň je orientována na severozápad, obývací pokoj je orientovaný na jihovýchod.

    Okna jsou plastová, podlahy plovoucí a dlažba. K bytu náleží sklep o velikosti 2m2 a sdílený balkon v mezipatře. Balkon mají právo užívat pouze dva byty.

    V domě je nový výtah, kamerový systém, kočárkárna. Družstvo nemá žádné úvěry, dům stojí na vlastním pozemku. Stoupačky jsou v celém domě nové, elektřina v domě je nová, plyn je do domu zaveden, v bytě není připojen. Dům je zateplený. V domě je společná anténa a UPC.