Prodej stavebního pozemku Poděbrady - Choťánky

01.03.2023

Zcela zasíťovaný připravený stavební pozemek o celkové ploše  pozemku 667 m2

Kupní cena 4990 Kč/ m2 celková cena 3.328.330 Kč

Nabízíme k prodeji připravený pozemek na stavbu rodinného domu v obci Choťánky - Poděbrady,  v projektu společnosti  Geosan Development. V souladu s územním plánem je pozemek připojený na veškeré sítě - elektřina, voda, kanalizace. Všechny sítě jsou již zkolaudované, rezervováno a zaplaceno je i osazení a  připojení elektroměru.  Rozvodový sloupek  elektrické energie  je umístěn na hranici pozemku, kanalizační a vodovodní přípojky jsou  umístěny na kraji pozemku. Projekt výstavby rodinných domů v této lokalitě má vydané územní rozhodnutí, pro realizaci stavby stačí jen požádat o vydání stavebního povolení. Dům lze postavit dle vlastního projektu s respektováním  podmínek a parametrů  umístění stavby, popř. lze využít stavby schválených typizovaných staveb např. od spol. Thermo ateliér nebo Canaba. Projekt má již vybudované příjezdové cesty a veřejné osvětlení. Náš pozemek leží ve středu celkové obytné plochy a sousedí pouze z  jediné strany s dalším pozemkem pro stavbu rodinného domu. Z dalších  dvou stran je oddělen veřejnou cestou a z poslední strany sousedí s  veřejnou zelení. 

Veškeré detailnější informace jsou pro Vás připraveny v odkazech níže:

1) územní plán - náš pozemek je v Z3a,b -označen žlutě

2) úplné znění územního plánu - textová část - pro náš pozemek Z3 - strana 14

3) LV pozemku

4) vydané územní rozhodnutíPár argumentů, proč bydlet v Choťánkách u Poděbrad

 • Komfort: V ceně pozemku získáte kompletně zasíťovaný pozemek, dokončené komunikace, veřejné osvětlení i parčík.
 • Lokalita: Do 5 minut máte po ruce vše, co potřebujete ke spokojenému životu, ať jste rodič, senior, nebo dítě. Příroda kolem meandrů Labe i atmosféra Lázeňského města jsou dalším bonusem.
 • Jednotný styl bydlení: V tomto projektu se nemusíte bát, jaký dům si soused postaví vedle Vás. Umístění domů má svá pravidla, díky nimž si můžete navrhnout dům dle svých představ, ale celá čtvrť bude působit jednotně a harmonicky.
 • Pozemky v obci Choťánky leží v atraktivní lokalitě, která se může pochlubit vynikající dopravní dostupností s dojezdovou vzdáleností do přilehlých Poděbrad pouhých 5 minut jízdy. Autobusová zastávka, z níž Vás pravidelný spoj zaveze přímo do centra města, je vzdálená jen 300 m od vašeho pozemku. Z Poděbrad se také snadno dostanete do Prahy: přímým vlakem i autobusem za 60 minut. Autem jste díky blízkému nájezdu na dálnici D10 a D11 na Černém mostě do půl hodiny.

Občanská vybavenost jako ve městě

 • Lokalita Choťánek je ideální kombinací klidu a přírody, splňující vysoké nároky na moderní bydlení se skvělou občanskou vybaveností. V sousedních Poděbradech naleznete širokou nabídku obchodů, supermarketů i restaurací. V okolních obcích funguje také řada mateřských, základních a středních škol. Všechny jsou v dosahu cca 5 minut jízdy autem, využít lze i hromadnou dopravu. Mezi nejbližší školská zařízení patří mateřská škola Pátek (2,4 km) či základní školy Jedna radost v Pňově-Předhradí (2,6 km), v Libici nad Cidlinou (3,2 km) a T. G. Masaryka v Poděbradech (4,5 km). Ze středních škol pak stojí za zmínku EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií v Poděbradech. Potřebujete-li si něco vyřídit na Czech Pointu, nemusíte jezdit daleko: jeho služby najdete na obecním úřadě, vzdáleném necelý kilometr.

Aktivní využití volného času

 • V okolí jistě oceníte nepřeberné možnosti volnočasových aktivit:

  • Sportovní centrum Nymburk (plavecký bazén, tenisové kurty a hřiště na badminton, multifunkční haly pro míčové sporty, hřiště na plážový volejbal, wellness aj.)
  • Golf Club Poděbrady
  • Jezero Poděbrady (koupaliště s dětskou pláží a skluzavkami pro děti, půjčovnou loděk a šlapadel, hřištěm na plážový volejbal)
  • Film Legends Muzeum (Poděbrady) se sběratelskou expozicí více než 1 300 postaviček filmových, komiksových a pohádkových hrdinů
  • Muzeum Lega (Poděbrady) s více než 3 000 originálními modely Lega a dětským koutkem
  • Polabské muzeum věnované místní historii, obyvatelům a řemeslné tradici

  Dále se v okolí nachází Labská stezka, která osloví především nadšené cyklisty. Příznivci pěší turistiky se mohou vydat po naučné stezce Skupice. Ta Vás provede po břehu Labe a přilehlým lužním lesem kolem slepého ramene Skupice. Na deseti informačních panelech se dočtete o řece a její regulaci, soutoku Labe a Cidliny a životě v Polabí. Děti si mohou užít zábavu na dětských hřištích v Poděbradech či v sousední obci Okřínek. Rodiče pak jistě ocení například relaxační Lázně v pivovaru, které jsou součástí penzionu Obora. Vedle toho nabízejí Poděbrady i společenské vyžití v podobě kina, divadla a dalších akcí pořádaných Městským kulturním centrem Poděbrady.