cs

Prodej 2+kk Praha 3 Vila dům pod Parukářkou

08.03.2023

Prodej bytu 2+kk, OV, 47 m2

Kupní cena 8.540.000 Kč

Nabízíme k prodeji elegantní   byt (na katastru zapsaný jako ateliér) v osobním vlastnictví, který se nachází v novostavbě  z roku 2017 v projektu  Vila dům pod Parukářkou na Praze 3 Žižkov. Tento moderní a světlý   byt je umístěný  ve 2. NP s výhledem na velmi oblíbený park Parukářka. Jedná se o menší bytový projekt o 20 bytových jednotkách.

Dispozice bytu je 2+kk, celková podlahová plocha bytu činí 47,3 m2. Byt má prostornou koupelnu, plně vybavenou kuchyň a ložnice je se šatní skříní. V obývacím pokoji Vás zaujme velké rohové okno,  které poskytuje dostatek světla a nádherný výhled do zeleně, přímému sluníčku vystavení nejste, okna jsou orientována na severozápad. 

Podlahy jsou plovoucí, v kuchyni a koupelně je dlažba a okna jsou plastová s interiérovými žaluziemi. 

Energetický štítek budovy je C  a SVJ hospodaří bez dluhů. 


Velmi oblíbená lokalita pražského Žižkova nabízí veškerou občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do centra. V blízkosti jsou parky, sportoviště, mateřské a základní školy. Před domem se nachází tramvajová zastávka se spojením do centra a na metro. Parkování lze řešit oprávněným rezidenčním stáním na modrých zónách před domem.

  • zálohy na elektřinu 720 Kč
  • Měsíční platby do FO 520 Kč
  • ostatní platby domu 2500Kč /zahrnují teplo, teplou vodu, spotřebu vody a ost. společné služby3D virtuální prohlídka zde:

PENB ZDE:

PŮDORYS ZDE: