Prodej 3+kk Praha 4 Novodvorská 

13.05.2023
Prodej bytu 3+kk v OV, 68m2, lodžie, komora
Kupní cena 6.690.000 Kč

Nabízíme k prodeji  byt v osobním vlastnictví v revitalizovaném panelovém domě u známého centra Novo Plaza. Byt se nachází ve 5NP,  s dispozicí 3+kk. V bytě je k prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na lodžii, dvě ložnice,  koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a  komora. Další úložný prostor je na chodbě, komora o velikosti 1m2. Celková podlahová plocha bytu je 68m2, balkon o velikosti 6m2 a komora 1 m2. Byt prošel rekonstrukcí, má novou  zděnou koupelnu, moderní kuchyňskou linku, která je je vybavena plynovým sporákem, digestoří, myčkou a lednicí.  Rozvody elektřiny jsou nové. Obývací pokoj a kuchyň mají okna s výhledem na klidnou jihozápadní stranu a  na biotop Lhotka a  přilehlé zelené okolí. 

Okna bytu jsou plastová, s interiérovými žaluziemi. 

Budova má 7 NP, výtah, společnou kočárkárnu - kolárnu, energetický štítek budovy je  F, SVJ hospodaří bez dluhů. V současné době SVJ  šetří na nové zateplení bočních stěn a dozateplení domu z jižní části. V letošním roce  by měla začít první etapa. Střecha je 11 let stará, na podzim 2021 byla provedena celková prohlídka specializovanou firmou a provedeny drobné opravy po celé ploše. Výtahy jsou 13 let staré, pravidelně servisované, zadní portály dveří jsou cca 6 let staré. Před 4 lety proběhla obnova  dlažby ve vstupních chodbách. Postupně je  vyměňováno  chodbové osvětlení za LED osvětlení na pohybové čidlo. Ve všech stoupačkách je natažen nový optický kabel na internet a televizi a také nový zvonkový kabel (druhým rokem). Elektro stoupačky jsou nově udělané cca 10 let.

Bytový domů se nachází naproti OC Novodvorská Plaza, u domu je také Supermarket Albert, ZŠ, stanice MHD u domu. Parkování je možné na parkovišti před i za domem.

Krásnou procházku a relaxaci si užijete v přilehlé zeleni   Lhotka, v létě můžete navštívit krásné přírodní koupaliště Biotop Lhotka, na druhou stranu se můžete vypravit na procházku nebo si zaběhat ve Velkém háji.

Doprava autobusem na metro Kačerov trvá cca 10 min.

Bytem si můžete projít již nyní formou virtuální prohlídky, nebo se budu těšit na osobní setkání.


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE:

webové stránky SVJ NOVODVORSKÁ

Evidenční list zde:

Roční zúčtování elektřiny zde:

Roční zúčtování plynu zde:

Roční vyúčtování záloh SVJ