Prodej  bytu v OV 3+kk  PRAHA 9 Hloubětín

02.05.2022

Prodej prostorného bytu 3+kk v OV,  terasa, zahrada, garážové stání, sklep 

Praha 9 Modrého 1

KUPNÍ CENA 12.197.000Kč

Představujeme Vám prodej moderního bytu v novostavbě bytového projektu Zahrady nad Rokytkou z roku 2016. 

Zahrady nad Rokytkou je výjimečný rezidenční objekt, který se nachází podél říčky Rokytky v pražské části Praha 9 - Hloubětín. Tento projekt  je díky krásným moderním bytům a také díky atraktivnímu prostředí, velmi žádanou lokalitou pro rodinný život. Náš byt se nachází v domě na konci slepé ulice, kde je bezpečno a minimální provoz. S dětmi si užijete krásná dětská hřiště bezprostředně před domem nebo procházkou dojdete do známého parku Zahrádky. Sportovat můžete za domem, vede zde unikátní Fitness stezka, také cyklotrasa do města i do přírody. Metro Kolbenova je v docházkové vzdálenosti díky pěší lávce přes Rokytku.

Byt je osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk, jeho součástí je terasa, zahrádka, garážové stání a sklep.  Centrem bytu je obývací prostor s moderní plně vybavenou kuchyní  (spotřebiče zn. Siemens) a vstupem na jižní terasu, která Vám  poskytne prostor pro odpočinek i pěstování drobného ovoce, zeleniny a bylinek.

Severní zahrádka s  tújemi, prostorem pro děti, s terasou a zastřešenou pergolou je přístupná z ložnice.

Veškerý interiérový nábytek, včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní s vnitřním osvětlením,  jsou vyrobené na míru  od společnosti Dekorum Interiéry.

Celková podlahová plocha bytu 74m2 - obývací pokoj 30 m2, ložnice 14 m2, dětský pokoj 13 m2, předsíň a chodba 10 m2, koupelna 5 m2, WC 2 m2, 

Terasa 15 m2, zahrada 37 m2, sklep s přidělaným dodatečným patrem a 5ti bodovým zabezpečením 4 m2, garážové stání 14 m2.


Dům má průkaz energetické náročnosti B .

  • náklady do fondu oprav 0Kč
  • zálohové platby na byt 4203Kč (zahrnují spotřeby vody a tepla, správu domu a spol. prostor) 
  • Zálohové platby elektřina 970KčK dispozici 3D virtuální prohlídka - odkaz kopírujte a vložte do vyhledavače

https://my.matterport.com/show/?m=K3LmMVHBbU4