Rezervace -Prodej  4+kk  - PRAHA 9 Horní Počernice 

17.06.2022

Prodej prostorného bytu 4+kk v OV, 207m2, předzahrádka, komora, parkovací stání 

Praha 9  Horní Počernice, ul. Vysokovská

KUPNÍ CENA 13.900.000Kč

Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví, dispozice 4+kk. Byt o celkové ploše 160m2, s vlastní předzahradou o velikosti 47m2, se nachází v přízemí bytového domu přestavěného roku 1999. Dům o 16 bytových jednotkách se nachází v Horních Počernicích, je postaven na soukromém pozemku vlastníků, na společné uzavřené zahradě. K bytu náleží jedno parkovací místo, které je umístěno v části společných prostor na oploceném pozemku s automatizovaným otvíráním vjezdu.

Původní stavbou byl proslavený hotel a restaurace s divadelním sálem U Čelikovských, kde se 1.11.1975, odehrála světová premiéra hry Václava Havla - Žebrácká opera. Byla doba normalizace, logicky šlo o utajené představení, dle pamětníků ale se zcela mimořádnou a neopakovatelnou atmosférou.

Právě napříč bývalým divadelním sálem dnes stojí náš byt.

Do bytu vstupujete bezbariérovým vstupem přímo ze společné zahrady.

Centrem bytu je obývací prostor s kuchyní, jídelnou, a sezením u krbu. Celý obývací pokoj má velikost 63,6m2, má dvě francouzská okna, kterými vstupujete na vlastní zahrádku.

Byt má tři ložnice, hlavní ložnice o velikosti 22,4m2 navazuje na obývací pokoj a je spojena s obývací částí dvoukřídlými dveřmi. Okno ložnice je orientováno na vlastní zahrádku.

Na ložnici navazuje velmi prostorná koupelna o velikosti 15m2, která je průchozí do druhé ložnice.

Druhá ložnice o velikosti 21,8m2, která má francouzské okno orientované na společnou zahradu, sousedí s třetí ložnicí, dnes využívanou jako pracovna. Poslední ložnice má velikosti 1634m2.

V bytě je dále prostorná vstupní chodba, menší šatna hned u vchodových dveří, samostatná toaleta u vstupu do bytu o celkové velikosti 12,2m2 a prostorná komora 3,5m2.

Byt má krb na dřevo s vlastním komínem, plynový kotel, možnost vytápění koupelny elektrickým topením v podlaze, interiérové dveře na míru z masivu, plastová okna, podlahy jsou plovoucí, dlažba.

Zajímavostí je šířka vnějších obvodových zdí bytu 80cm. Výška stropu je 265cm.

Společně s bytem bude na nového vlastníka převeden podíl na společné zahradě, vymezené parkovací stání na vlastním pozemku a vlastní zahrada.

Dům má průkaz energetické náročnosti D.

  • náklady do fondu oprav 1600Kč
  • ostatní zálohové platby na byt 1600Kč (zahrnují správu domu, zahrady a spol. prostor, spotřebu vody
  • Zálohové platby plyn - 1300Kč a elektřina 1200Kč

Lokalita je příjemná, v zástavbě rodinných domů, s blízkou školkou i základní školou, výbornou dostupností na metro B Černý Most.