Prodej bytu v OV 3+kk, 66 m2 plus lodžie 4 m2, sklep - Praha 9 Černý most

11.07.2022

Prodej bytu 3+kk v OV, 73 m2, Praha 9 Černý most

KUPNÍ CENA  7.490.000 Kč

Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví, dispozice 3+KK, o celkové užitné ploše 73 m2 - podlahová plocha 66 m2, lodžie 4m2 a sklep 2,5m2. Byt je umístěn ve 4 NP v panelovém domě po kompletní rekonstrukci vnitřních a vnějších prostor. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, nové jsou rozvody elektřiny, vody, nová je prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka je vybavena indukční varnou deskou horkovzdušnou troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou a vestavěnou lednicí. V předsíni a v ložnici jsou šatní skříně. o Okna jsou plastová, lodžie je zasklená.

Ložnice jsou orientovány na západ, kuchyňské okno na sever.

Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn dálkovým přívodem tepla. Byt je energeticky velmi úsporný.

Dům je zateplený, včetně nové střechy, nový je výtah, nové rozvody elektřiny, právě se dokončuje výmalba vnitřních chodeb, vstupní dveře jsou na čip.

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně parků, dětských hřišť, škol a školek. Výborné spojení pak zajišťuje metro B Černý most, Rajská Zahrada.

Lokalita Černého mostu nabízí kromě dobré dostupnosti na metro a za nákupy i krásná místa na sport a odpočinek v přírodě (park U Čeňku, Počernický rybník, Horka).

V případě Vašeho zájmu Vám zajistím osobní konzultaci se specialistou na hypotečním nebo družstevním financování.

Virtuální prohlídka v odkazu:

https://my.matterport.com/show/?m=rqp57B5roDx