Prodej  3+1, 71 m2 plus  sklep - Praha 8 Bohnice

04.11.2022

Prodej bytu 3+1 v OV, 71 m2, Praha 8 Řešovská

Kupní cena 5 395 000 Kč

Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví, dispozice 3+1, o celkové užitné ploše 73 m2 - podlahová plocha 71 m2 a sklep 2m2. Byt je umístěn ve zvýšeném 1 NP v panelovém domě po kompletní rekonstrukci vnitřních a vnějších prostor. 

V bytě jsou nová plastová okna s interiérovými žaluziemi, plovoucí podklady,  koberec v ložnici, dlažba v kuchyni a v koupelně.   Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, přípojkou na myčku, lednicí a jídelním koutem.  V předsíni je instalována prostorná šatní skříň s  botníkem a  věšákovou stěnou.  Elektřina je v bytě původní. Byt není vybavený nábytkem, fotografie s nábytkem jsou vizualizací možného vybavení.

Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn dálkovým přívodem tepla. Byt je energeticky velmi úsporný, energická náročnost budovy C

Dům je zateplený, včetně nové střechy, nový je výtah, nové rozvody elektřiny,  vstupní dveře jsou na čip.

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně obchodního a kulturního centra Krakov, polikliniky Mazurská a nespočet krásných míst ke sportu a  relaxaci, nelze nezmínit Pražskou zoologickou zahradu v Troji, Botanickou zahradu, Bohnické údolí, Havránka, Přírodní park Drahaň a Drahaňské údolí. 

V případě Vašeho zájmu Vám zajistím  konzultaci se specialistou na hypotečním nebo družstevním financování.

Virtuální prohlídka zde:

https://svjresovska.cz/dokumenty/