Prodej bytu 2+kk  Praha 10 novostavba projektu Viladům Bohdalec

13.10.2022

Prodej bytu 2+kk v OV, 104m2, Praha 10 Na Křivce 1565/37

Kupní cena 9.785.000 Kč

Představujeme Vám prodej moderního bytu v novostavbě bytového projektu Viladům Bohdalec.

Viladům Bohdalec, luxusní novostavba s terasami se nachází v Praze 10 - Bohdalci. Rezidenční komplex Viladům Bohdalec, který byl dokončen v roce 2016,  stojí na jižní straně vrchu Bohdalec. Projekt vyniká  svým umístěním, dům je zasazen do svahu, severní strana je nenápadná a  při vstupu do domu Vás  překvapí, že Vás výtah veze do  mínusových podlaží. Právě jižní strana domu, citlivě zasazena do zeleného svahu, je plná teras, balkonů, velkých prosklených ploch. Vstupem  do bytu Vás okouzlí překrásný výhled  do zelně i města, bez jakéhokoli kontaktu se sousední zástavbou. 

Byt  s dispozicí 2kk má celkovou plochu 104m2, z toho 63m2 byt, lodžie 19m2 a předzahrádka 22m2. K bytu náleží parkovací stání v garáži domu a prostorný sklep o velikosti 5m2. Byt je zařízený elegantní kuchyňskou linkou, koupenou s vanou, samostatnou toaletou a prostornou šatnou, která je umístěna před vstupem do ložnice. Podlahy jsou dřevěné, v předsíní a v koupelně je dlažba. Terasa a lodžie má podlahy z tropického dřeva.  Okna jsou vybavena izolačními trojskly a z obývacího pokoje, ložnice se dostanete na zastřešenou lodžii, z kuchyně pak navíc na soukromou předzahrádku. Projekt je výjimečný také svou technologií. Kamerový bezpečnostní systém, optický  kabel, vytápění je řešeno tepelným čerpadlem spolu se solárními kolektory. Nechybí rekuperace vzduchu. Díky tomu se řadí dům mezi nízkoenergetické stavby. Dům má průkaz energetické náročnosti B .

V okolí nemovitosti je celá řada zelených ploch, menší zástavba domů a les. V lese lze běhat, jezdit na kole nebo docházet do sportoviště v okolí Tyršova vrchu.  Zhruba 300 m od domu je Kaufland, opodál se nachází centrum Eden. K tramvajové zastávce Plynárna Michle  dojdete za pár minut po soukromé cestě vybudované  právě obyvatelům tohoto domu. 


PŘEDPIS ZÁLOH ZDE:

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE: