Rezervace bytu 3+kk, balkon, sklep, garáž, Praha 5, Jinonice

27.06.2023

Prodej bytu 3+kk v OV -  75 m2, K rovinám 7, Praha 5

Kupní cena bytu 8.140.000 Kč

Garáž 690.000 Kč

Představujeme Vám  nabídku prodeje osobitého, moderního a slunného bytu s dispozicí 3KK, který se nachází  v žádané  lokalitě pražských Jinonic.  Tento byt o podlahové ploše 75m2  s 7 m2 balkonem se nachází  z části v 2.  a z části v 1 nadzemním podlaží pětipatrového revitalizovaného panelového domu.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2018. Byt  je vybaven  moderní kuchyňskou linkou, prostorný obývací pokoj má přístup na jižně orientovanou lodžii, koupelna  s krásným designem je vybavena sprchovým koutem, dále  prostorem na pračku, sušičku, samostatná toaleta je  ve stejném designu jako koupelna. Příjemná je také bytová komora, která nabízí dostatek úložného prostoru. Podlahy jsou   vinylové, v předsíni,  v koupelně a na toaletě je dlažba. Okna jsou plastová, s novými parapety, balkon má nové zábradlí a příjemnou dřevěnou podlahu. K bytu náleží sklep o velikosti 3,5 m2. Majitelé mají vlastní garáž o velikosti 18m2  v sousedním domě a nabízejí  možnost koupě společně s bytem.

Dům je zateplený, má vlastní novou plynovou kotelnu z roku 2022 a má průkaz energetické náročnosti  C - úsporná budova.

Jinonice jsou žádanou lokalitou pro všechny, kteří chtějí bydlet v přírodě a zároveň být v blízkosti centra města. Byt se nachází v zeleni, v  těsné blízkosti bytu najdete základní školu, mateřskou školu, dětské hřiště, v dosahu je oblíbené  Prokopské údolí, nebo chráněná přírodní památka Vidoule. Stanice metra 'B' Jinonice je vzdálena 6 minut chůze. 

Platby:

  • náklady do fondu oprav 1.868Kč
  • zálohové platby na byt celkem 4.570 Kč - zahrnují spotřeby vody,  tepla, teplé vody, odpady, spol. elektřinu a úklid domu
  • zálohy na elektřinu 1990Kč (roční přeplatek cca 2600Kč)

K dispozici je pro Vás připravena virtuální prohlídka, v případě Vašeho zájmu se budu těšit na osobní setkání.


    Virtuální 3 D prohlídka: