Prodej bytu 2+1, lodžie, sklep, Praha 3

04.04.2023

Prodej bytu 2+1, lodžie, sklep v OV -  54 m2, Habrova 10, Praha 3 

Kupní cena 5.450.000 Kč

Představujeme Vám  nabídku prodeje  slunného bytu s dispozicí 2+1, který se nachází  v oblíbené lokalitě pražské čtvrti Žižkov.  Tento byt o podlahové ploše 45,5 m2 s 6,3 m2 balkonem a 2m2 sklepem se nachází ve 5. nadzemním podlaží devíti patrového panelového domu v klidné obytné lokalitě Prahy 3.  

Byt prošel rekonstrukcí, nové rozvody elektřiny, podhledy v koupelně, zděné jádro, nové interiérové a vchodové bezpečností dveře, plastová okna, nová dlažba na balkoně.  Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, potravinovou skříní a nabízí prostor pro připojení myčky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, prostorem pro připojení pračky a toaletou. V předsíní jsou původní vestavěné skříně. 

Podlahy v obývacím pokoji a ložnici jsou původní, kuchyň a předsíň má podlahy nové. V obou případech je zde lino. 

Dům je velmi dobře spravován, má zhotovený energetický štítek PNEB D, Rekonstrukce domu v roce 2009 zahrnovala  D: zateplení celého domu,                            nová plastová okna, dlažba lodžie a nové zábradlí,  vnitřní prostory domu dlažby. V plánu je nová střecha.

Byt se nachází v klidné oblasti Prahy 3, v blízkosti zeleně i v dosahu MHD.  Hned z domu se bez auta dostanete do Malešického lesa a dále do krásného Malešického parku. V blízkosti domu je také víceúčelové hřiště a dětské hřiště, tenisová škola,  Jump park, inline dráha a sportovní centrum Hector. Na zastávku trvaje dojdete do 5 minut. Také na autobus se spojením na metro Palmovka, Želivského, Letňany dojdete do 10 min. 

V blízkosti domu je také Kaufland, Penny, Lidl, Albert, poliklinika,  lékař, MŠ a ZŠ.

Parkovacích míst je okolo domu dostatek.


  • náklady do fondu oprav 683 Kč
  • zálohové platby na byt celkem 3859 Kč - zahrnují spotřeby vody,  tepla, teplé vody, odpady, spol. elektřinu a úklid domu 
  • zálohy na elektřinu 1.500Kč    Předpis záloh: