Prodej 2+kk Praha 9 Hloubětín Konzumní 5

10.06.2023
Prodej bytu 2+kk v DV, 45m2
Kupní cena 4.250.000 Kč

Nabízíme k prodeji  byt v družstevním  vlastnictví v menším bytovém domě. Byt se nachází ve 2NP,  s dispozicí 2+kk. V bytě je k prostorný obývací pokoj, ložnice,  kuchyňský kout, koupelna s vanou a samostatná toaleta. K bytu náleží sklep.  Celková plocha bytu je 45m2, plus sklep o velikosti 2,5m2. Byt je v dobrém stavu, připravený k bydlení.  

Byt má plastová okna s interiérovými žaluziemi, topení je zajištěno dálkovým přívodem, rozvody vody v domě jsou v plastu. Okna jsou do zeleně. Rušná přilehlá silnice Kbelská není přes sousední dům a zvukové bariéry slyšitelná.   

Dům  má 4 NP, energetický štítek budovy je  E, družstvo hospodaří bez dluhů. 

Dům se nachází v místě s výbornou dopravní a pěší dostupností - 5 minut pěšky na tramvajovou, autobusovou zastávku, na stanici metra Hloubětín dojdete do max 10ti minut. Hloubětín je velice rychle se rozvíjející pražská čtvrt, mění se díky novým developerským projektům Tesla Hloubětín nebo YIT bytové domy, tedy i díky těmto nákladným investicím se mění i charakter dříve velmi industriální části Prahy. S růstem nových bytových domů se také zvyšuje dostupnost a kvalita služeb v lokalitě. Nedaleko je pro volnočasové a sportovní vyžití Kejřův park, cyklo (inline) stezka, park Zahrádky a  plavecký a sportovní areál Hloubětín.

Bytem si můžete projít již nyní formou virtuální prohlídky, nebo se budu těšit na osobní setkání.


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE:

Evidenční list zde: