Prodej RD Čistá Mladá Boleslav 

25.04.2023

Prodej RD s dispozicí  5+1 plus garáž   Čistá, okr. Mladá Boleslav

KUPNÍ CENA 6.780.000Kč

Nabízíme k prodeji prostorný patrový rodinný dům s dispozicí 5+1, garáží a a zahradou  v klidné obci Čistá, 8 km od Mladé Boleslavi. Dům prošel částečnou rekonstrukcí v posledních 3 letech. 

Zastavěná plocha dle katastru nemovitostí je 414 m2, zahrada má 233m2.  

Dům je situovaný v klidné části obce, na konci slepé ulice a poskytuje velmi prostorných 173 m2 podlahové plochy, dalších 30 m2  užitné plochy. Součástí domu je také garáž, dvě parkovací stání na pozemku, dům má samostatnou technickou místnost s novým plynovým kotlem. 

Dům má dvě nadzemní podlaží, v první nadzemní podlaží je nově vybudovaná kuchyň s komorou a špajzkou, obývací pokoj, který navazuje na jídelnu ze které se dostanete na zahradu. V přízemí domu je také koupelna, toaleta, ložnice a pokoj pro hosty. 

V první patře je otevřený obývací pokoj s trámy o velikost  40 m2 využívaný jako dětský pokoj a herna.  Z tohoto poje je možný vstup na střechu, do budoucna  by zde byla možnost vybudovat terasu. V druhé části prvního patra je koupelna s toaletou a malý pokoj. 

V první patře lze vybudovat i druhou bytovou jednotku a vytvořit tak dům pro dvě rodiny. V patře je vyvedena voda o odpad na připojení kuchyňské linky. 

Zhotovené rekonstrukce:

zateplení domu polystyreny, nová fasáda, zateplení střechy foukanou izolací, nové podlahy v kuchyni, obývacím pokoji a v jídelně, nová plastová okna v celém domě, vyjma střešních dřevěných oken, které jsou původní dřevěné. Nové vstupní dveře. Nová je podlaha v patře ve velkém pokoji, nová je také horní  koupelna, kuchyňská linka byla zhotovena na míru a zahrnuje indukční varnou desku, horkovzdušnou troubu, myčku. Před rokem se dokončila zastřešená veranda. Rozvody elektřiny jsou nové v kuchyni. Plynový kotel se obnovoval před 4 roky. 

Dům je připojen na obecní vodovod,  odpad řešen jímkou. K dispozici je také nádrž na dešťovou vodu na zalévání zahrady.

Zálohy na elektřinu jsou 2000Kč, roční vyúčtování vychází s přeplatkem, tedy odhadované náklady na elektřinu je 1700Kč měsíčně. Dům vytápí plynový kotel, ohřev vody je zajišťuje bojler. Zálohy na plyn jsou nastaveny na 3000Kč, roční vyúčtování po zateplení domu vychází také s přeplatkem, tedy předpokládané skutečné náklady na plyn jsou 2000Kč. Zálohy na vodu vychází na 1000Kč měsíčně.

Obec Čistá je klidné místo uprostřed krásné přírody, v blízkosti Máchova jezera,  Bezdězu, s dosahem do Mladé Boleslavi, autobusová zastávka je 5 min od domu. Obec je  velice příjemná na žití, nabízí občanskou vybavenost: školka, škola, OÚ, pošta, kostel, hospoda, obchod, a mnoho dalšího. Sousedé jsou vesměs mladí a velice milí lidé. 

Pokud máte zájem, můžete si projít domem již nyní, pomocí virtuální prohlídky. Na osobní setkání Vás srdečně zvu.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU ZDE: