Rezervace  RD Dolní Slivno 

27.04.2023

Prodej novostavby nízkoenergetického RD s dispozicí  4+kk plus garáž   Dolní Slivno, okr. Mladá Boleslav

KUPNÍ CENA 10.990.000Kč

Nabízíme k prodeji nadčasový přízemní rodinný dům s dispozicí 4+kk, garáží a prostornou půdou v klidné obci Dolní Slivno v okrese Mladá Boleslav. Tuto novostavbu dokončenou v roce 2020 charakterizuje zastavěná plocha 152 m2, zahrada o velikosti 722 m2 a celková obytná plocha 126 m2. Součástí domu je také parkovací stání na pozemku a garáž o velikosti 23,5 m2.

Vstup na pozemek je zajištěn elektronicky ovládanou bránou. Dům nabízí prostornou zahradu s nově vysázenými stromy a keři, která Vás uchvátí nerušeným výhledem na okolní přírodu, na Bezděz i Ještěd.

Dům je v osobním vlastnictví a má ideální rodinnou dispozici 4+kk. Součástí prodeje je designový, na zakázku vyrobený jednotný interiérový nábytek. Všechny pokoje mají francouzská okna s výstupem na zahradu. Dispozice domu zahrnuje obývací pokoj s kuchyňskou linkou a krbem, ložnici, dětský pokoj, pokoj pro hosty, prostornou kouplenu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu, technickou místnost, garáž a chodbu. Chodba je prosvětlena světlíky, v celém domě je jednotná velkoformátová dlažba. Okna jsou plastová v antracitové barvě, vybavena venkovními roletami a hliníkovými zasouvacími sítěmi proti hmyzu. Dům je energeticky úsporný, vytápěn tepelným čerpadlem a v celém domě je kvalitní podlahové topení, kromě garáže, která je vytápěna radiátorem. Krb instalovaný v obývacím pokoji je vybaven průduchy a zajišťuje tak teplo pro obývací pokoj a ložnici.

Dům má sedlovou střechu Bramac, dlážděnou příjezdovou cestu, zcela bezbariérové provedení domu, zabezpečovací systém Jablotron s napojením na PCO a zateplení domu, což  jen dokresluje preciznost provedení a komfort bydlení.

Roční náklady na provoz domu včetně topení a elektřiny jsou 25.000Kč, voda se platí ve výši 1.500Kč čtvrtletně.

Dům je připojen na obecní vodovod,  odpad řešen jímkou. K dispozici je také vlastní studna na zalévání zahrady.

Obec Dolní Slivno je velice příjemná na žití, nabízí občanskou vybavenost: školka, škola, OÚ, pošta, kostel, hospoda, obchod, zdravotní středisko, pečovatelský dům, dětská hřiště, stezky na běhání, procházky a mnoho dalšího. Sousedé jsou vesměs mladí a velice milí lidé. V nejbližším dojezdu je město Benátky nad Jizerou (cca 5 minut), dále Mladá a Stará Boleslav a Praha Černý Most (25minut). Výlety jsou krásné do Kokořínského dolu a jeho okolí. Dopravu v obci zajišťuje společnost PID.

Pokud máte zájem, můžete si projít domem již nyní, pomocí virtuální prohlídky. Na osobní setkání Vás srdečně zvu.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU ZDE:

PENB KE STAŽENÍ ZDE: