Prodej RD Praha-západ Hostivice

26.01.2023

Prodej krajního řadového RD s dispozicí  4+kk plus garáž, plus 2 parkovací stání zahrada,   

Praha-západ  Hostivice

KUPNÍ CENA 15 490 000 Kč

Představujeme Vám prodej krajního řadového rodinného domu o dvou nadzemních podlaží s dispozicí 4+kk. Dům byl dokončen v roce 2004 společností Central Group. Nachází se na hranicích Prahy a Praha-západ, v obci Hostivice.

Dům se zastavěnou plochou 79m2 na pozemku o velikosti 298m2 má celkovou užitnou plochu 130m2, zahradu, terasu, garáž o velikosti 18m2 a dvě další parkovací místa na pozemku. Jedno parkovací místo je zastřešené. Vjezd na pozemek je zajištěn elektronicky ovládanou bránou. Prostorná zahrada Vás uchvátí krásnými vzrostlými stromy, které zajišťují dokonalé soukromí. Na zahradě je zahradní domek s přivedenou elektřinou, bazén a zastřešená terasa umožňující sezení za každého počasí.

Dům je v osobní vlastnictví, má ideální rodinnou dispozici 4+kk, v přízemí je prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem a francouzská okna se vstupem na terasu. V přízemí domu je komora s technickou místností, plynovým kotlem a samostatná toaleta. V patře jsou 3 ložnice, prostorná koupelna rohovou vanou a toaletou a samostatná šatna. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči značky Whirlpool, v ložnicích a v předsíni novým majitelům zůstanou vestavěné skříně.

Velikosti pokojů:

Kuchyňský kout: 5.2m2, obývací pokoj 2537m2, technická místnost 4m2, komora 3,6m2, chodba 7,3m2, terasa 6,2m2, garáž 17,6m2, ložnice : 16,32m2, 12,2m2, 14,56 m2, koupelna 8m2, chodba 7,5m2, komora 2,1m2

Hostivice jsou jednoznačně obcí pro rezidenční klidné bydlení, přesto mají veškerou infrastrukturu, spojení na Prahu je komfortní, do Prahy se dostanete autobusovou linkou na metro B, A nebo můžete využít vlakové spojení na Masarykovo nádraží nebo na Hlavní nádraží. Relaxovat můžete v nejrozsáhlejší a nejcennější přírodním celku, který je chráněn jako přírodní památka Hostivické rybníky. Přírodní památkou prochází naučná stezka Hostivické rybníky.

Projít domem můžete již nyní pomocí virtuální prohlídky, v případě Vašeho zájmu o osobní setkání se budu na Vás těšit.

Ing. Miroslava Pavlíková | Dům | Hostivice - Matterport 3D Showcase

https://my.matterport.com/show/?m=HSV9SVvCiWi