Prodej pozemku s RD k rekonstrukci,  Liberec Radčice

22.05.2023

Prodej stavebního pozemku se zahradou, Liberec Radčice u Krásné Studánky

Kupní cena 7.140.000 Kč

Představujeme Vám  prodej krásného  slunného stavebního pozemku s výhledem na Ještědský hřeben. Na pozemku je stavba typu rodinný dům, určený  k rekonstrukci, demolici. Nemovitost se nachází v nádherné lokalitě  liberecké Dračí Sluje  - Radčice u Krásné Studánky.

Celková plocha  zahrady je 492 m2 (parc. č.  232/4)  zastavěná plocha objektem k bydlení je  230 m2  součástí je dům č.p. 59. 

V případě rekonstrukce domu je možné využít aktuální velikost  zastavěné plochy, tedy 230 m2, tj. cca 50% zastavěnosti,  rekonstrukce je vhodná pro dovjdům, navíc  je možné počítat s rozšířením stavby do výšky.

Popřípadě lze v souladu s územním plánem vystavět  nový dům, přičemž koeficient zastavěnosti je 10%, 80% zeleně,  maximální výška stavby je 9m, lze vystavět jedno nadzemní podlaží plus podkroví, dům venkovského charakteru se sedlovou střechou, dům s výrazného obdélníkového půdorysu v poměru stran 1:1,5 (štítová stěna 7 - 9m). V případě výstavby nového RD je potřeba počítat s minimální vzdáleností 15m mezi domy. 

Textová část i grafická část územního plánu je ke stažení v odkazu níže.

Dům je   připojen na elektřinu, v obci není veřejný vodovod, k domu je vlastní studna. Dům není  připojeny na kanalizaci, je potřeba vybudovat ČOV.