Prodej RD  Mladá Boleslav 

26.04.2023

Prodej RD s dispozicí  5+1  Mladá Boleslav

KUPNÍ CENA 7.450.000Kč

Nabízíme k prodeji prostorný patrový rodinný dům s dispozicí 5+1, dům s menší zahradou, a  venkovním zastřešeném sezení v bezprostřední blízkosti známého parku Štěpánka. 

Dům má zastavěnou plochu 100m2, obytnou plochu 150m2. Dům není podsklepený, na dům navazuje kůlna. Na pozemku o velikosti 334 m2 je využitelná zahrada, parkovací místa pro dvě auta a zastřešené venkovní sezení pod skalou. Zajímavostí této nabídky je také další pozemek o velikosti 214m2, který navazuje na dům, jde o svažitý pozemek . Je využitelný v případě úpravy terénu do kaskád.

Dům je napojený na obecní vodovod, kanalizaci, dům je vytápěný plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje bojler. V případě nedostatku vody z bojleru je ohřev vody řešen plynovým kotlem. 

Dispozice domu - přízemí kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna. Podkroví - dvě větší ložnice, jeden menší pokoj, 2x šatna.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí roce 2015- nová elektřina v patře domu, výměna střechy a v roce 2022 zateplení horního patra a nová fasáda. Spodní patro domu má novou kuchyňskou linku, elektřina v přízemí domu je původní. Přízemí domu zatepleno není, tloušťka sten je 60 cm. Okna jsou nová, plastová, v patře dřevěná střešní okna. Dále je nová venkovní kanalizace 2020 (od domu k vratům), hotová příjezdová cesta/zámková dlažba 2022,  zastřešené nové venkovní sezení s rozvodem elektřiny 2022. Na dům navazuje dílna 16m2, na dílnu navazuje přístřešek, sklípek ve skále,  v dílně komín, příprava k připojení vytápění domu kotlem na tuhá paliva.

Dům můžeme nabídnout s veškerým vybavením. 

Zálohy na elektřinu jsou 2600Kč

Zálohy na plyn jsou nastaveny na 3800Kč

 Zálohy na vodu vychází na 800Kč měsíčně

Dům je situovaný v klidné části obce, na konci slepé ulice, bezprostředně navazuje na krásný Park Štěpánka. V dosahu veškerá občanská vybavenost, zimní stadion, městský bazén, koupaliště... Škoda auto- kamera na domě, internetové připojení- možnost parkování v ulici

Pokud máte zájem, můžete si projít domem již nyní, pomocí virtuální prohlídky. Na osobní setkání Vás srdečně zvu.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU ZDE: