Rezervace - prodej 1+kk  - PRAHA 5 Stodůlky 

16.06.2022

Prodej svěltlého bytu 1+kk v OV, 36m2,  komora, sklep 

Praha 5  Stodůlky Hábova

KUPNÍ CENA 4.290.000 Kč

Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví, dispozice 1+kk. Byt o podlahové ploše 36m2,  plus  komora (2m2) a sklep (1,5m2) v revitalizovaném panelovém domě na Praze 5.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2011,  nové rozvody elektřiny, vody, nové jsou  dřevěné podlahy, posuvné dveře v koupelně a při vstupu do hlavní místnosti. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, lednicí, mikrovlnou troubou. Vaření a pečení je řešeno samostatnou elektrickou mini troubou s dvou plotýnkovým vařičem. V bytě jsou plastová okna s izolačními skly a interiérovými roletami.  Prostorná koupelna je zděná, s vanou , toaletou a pračkou. 

Byt se prodává včetně nábytku a vybavení: vestavěná skříň v předsíni, vyšší dvoulůžková postel s úložným prostorem, pracovní stůl, jídelní stůl a židle, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, pračka.

Byt je aktuálně pronajímán za tržní nájemné, v případě Vašeho zájmu lze nájemní smlouvu postoupit na nového vlastníka.

Byt o podlahové ploše 36m2 má díky velkým oknům dostatek světla, příjemnou dispozici,  kuchyň je od obývací části prostorově oddělená, dostatek úložného prostoru a  velikou koupelnu. K úložným prostorům v bytě je potřeba také připočítat vlastní komoru na patře  a sklep v suterénu. 

Byt je situovaný ve 3 NP , s výhledem z oken do zeleně, s orientací na jih. Byt je vytápěn dálkovým teplem. Dům z roku 1980 je po celkové rekonstrukci, proběhla výměna stoupaček a vody, zateplení domu včetně nové střechy,  nový  je také výtah, plastová okna, nové dveře ve společných prostorách. V domě je společná televizní anténa. Z domu lze vyjít i do příjemného a klidného vnitrobloku, vybaveného lavičkami i dětským hřištěm.

Metro Stodůlky je od domu vzdáleno pěší chůzí 3 min.  Obchody, zdravotní středisko, mateřská a základní škola, vše je přibližně 5 minut od domu.  Centrální park, který je krásným prostorem pro Vaše sporty a relaxaci, je od domu vzdálený jeden kilometr.


Dům má průkaz energetické náročnosti C.

  • náklady do fondu oprav 589Kč
  • ostatní zálohové platby na byt 2241Kč (zahrnují správu domu a spol. prostor, spotřebu vody, teplo)
  • Zálohové platby elektřina 670Kč


Pro 3D Vizualizaci zkopírujte do vyhledavače níže uvedený odkaz: 

https://my.matterport.com/show/?m=RDzT3skp7Xq