Pronájem  bytu 1+kk  Praha 3  Garden Tower

25.07.2023

Nájemné 16.950 Kč poplatky včetně spotřeby elektřiny 4.926 Kč
Kauce 22.000 Kč

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní byt v osobním vlastnictví s dispozicí 1+kk o velikosti 37m2 s francouzskými okny a s  jihovýchodní orientací a s výhledem do zeleně v 12. podlaží  novostavby bytového projektu Garden Tower.

Byt má kuchyňskou linku vybavenou lednicí, vranou deskou, troubou, myčkou, koupelnu s pračkou a sprchovým koutem, v předsíni je dostatek  úložného prostoru ve  vestavěných skříních. Obývací pokoj je vybaven jídelním stolem s židlemi, komodou, dvoulůžkovou postelí a vestavěnou skříní. K vysokému standardu vybavení patří kvalitní hliníková okna s tepelně izolačními trojskly, předokenní žaluzie na dálkové ovládání. K bytu náleží prostorný sklep o velikosti 7m2.

Byt se nachází v novostavbě bytového projektu Garden Tower s recepcí a ostrahou, v atraktivní části Prahy - na rozhraní Vinohrad a Žižkova se snadnou dostupností do centra Prahy.

Pro všechny obyvatele tohoto luxusního komplexu je k dispozici 24h recepce, střešní zahrady, krásný vnitroblok s odpočinkovými zónami a dokonce i obchod se smíšeným zbožím. Bezpečnost je zajištěna kamerovým systémem. Projekt je v atraktivní lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V blízkém okolí najdete restaurace, kavárny, obchody, OC Flora, školy, školky i polikliniku. Kousek od domu jsou tramvajové zastávky i stanice metra A. 


For long-term rent we offer a modern apartment in private ownership with a layout of 1 + kk of 37m2 with French windows and with a south-east orientation and a view of the greenery on the 12th floor of the new Garden Tower residential project.

The apartment has a kitchen equipped with fridge, crow's board, oven, dishwasher, bathroom with washing machine and shower, in the hall there is plenty of storage space in built-in wardrobes. The living room is equipped with a dining table with chairs, chest of drawers, double bed and built-in wardrobe. The high standard of equipment includes high-quality aluminum windows with thermal insulation triple glazing, remote control blinds. The apartment has a spacious cellar of 7m2.

The apartment is located in a new residential project Garden Tower with reception and security, in an attractive part of Prague - on the border of Vinohrady and Žižkov with easy access to the center of Prague.

For all residents of this luxury complex there is a 24-hour reception, roof gardens, a beautiful courtyard with relaxation zones and even a convenience store. Security is ensured by a camera system. The project is in an attractive location with excellent civic amenities and transport accessibility. In the vicinity you will find restaurants, cafes, shops, OC Flora, schools, kindergartens and health center. Not far from the house there are tram stops and metro station A.

  • Rent CZK 16.950

  • Utilities plus energy CZK 4.926

  • Security payment CZK 22.000

  • Commission CZK 20.510