Pronájem   bytu 3KK  - PRAHA  Střešovice

24.04.2023

Pronájem prostorného  bytu 3+kk v OV, 95m2,  Praha 6

Pronájem 26.500 Kč měsíčně

Představujeme Vám pronájem bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk ve sníženém přízemí rodinné vily v pražských Střešovicích. Byt o celkové ploše 95m2 disponuje velkým obývacím pokojem s kuchyní a okny do zahrady. Na druhé straně bytu jsou dvě menší ložnice, jedna s vestavěnými skříněmi. V bytě je prostorná koupelna se sprchovým koutem, toaleta zvlášť. K dispozici je také komora s pračkou. Byt se pronajímá včetně vybavení - kuchyňská linka s lednicí, myčkou, troubou, varnou deskou, jídelní stůl, sedací souprava. Ložnice jsou bez vybavení, komora je s pračkou.

Byt je vytápěn plynovým kotlem.

Dům stojí ve vilové čtvrti, lokalita je plná zeleně a snadno dostupná autem i MHD do centra i na letiště. V blízkém okolí jsou tenisové kurty, veškerá občanská vybavenost a tramvajová a autobusová zastávka s rychlými spoji k metru (stanice Dejvická 4 minuty jízdy, Hradčanská 5 minut). Procházkou lze dojít do blízkých parků, nedaleko je také Velká strahovská zahrada s možností in-line bruslení, v dosahu je Pražský hrad nebo oblíbené koupaliště.
Platby /Payment

  • Nájem /Rent                                                                      26.500Kč
  • Poplatky voda na 1 osobu/ Water per 1 persons       750Kč
  • Elektřina  /Elektricity                                                        1.050 Kč
  • Zálohy na plyn/ gass                                                          5.730 Kč
  • Kauce / Depozit                                                                53.000 Kč
  • Provize / Commission 26.500 Plus DPH/VAT      32.065Kč
  • Byt je volný dle dohody / Free  according the deal

We present you a rental apartment in private ownership with a layout of 3 + kk on the lower ground floor of a family villa in Prague's Střešovice. The apartment with a total area of 95m2 has a large living room with kitchen and windows to the garden. On the other side of the apartment there are two smaller bedrooms, one with fitted wardrobes. The apartment has a spacious bathroom with shower, separate toilet. There is also a pantry with a washing machine. The apartment is rented including equipment - kitchen with fridge, dishwasher, oven, hob, dining table, sofa. The bedrooms are without equipment, the storage room is with a washing machine.

The apartment is heated by a gas boiler.

The house is located in a residential area, the location is full of greenery and easily accessible by car and public transport to the center and the airport. In the vicinity there are tennis courts, all civic amenities and a tram and bus stop with quick connections to the metro (Dejvická station 4 minutes drive, Hradčanská 5 minutes). You can walk to the nearby parks, nearby is also the Great Strahov Garden with the possibility of in-line skating, within reach of Prague Castle or a popular swimming pool.

virtualní prohlídka - virtual tour: