Pronájem bytu  1+kk  36m2, balkon, Britská čtvrť Praha 5 

09.04.2024

Pronájem nového moderního bytu 1+kk FINEP Britská Čtvrť Praha 5

Měsíční pronájem 16. 950 Kč plus poplatky 3.978Kč

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt v novostavbě projektu  Britská čtvrť od  společnosti FINEP. Západně orientovaný byt  o velikosti 36m2, disponuje kuchyňským koutem s varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou a vestavěnou ledničkou. Obývací část umožňuje dostatek prostoru na spaní.  Prostorná koupelna s vanou je vybavena pračkou a  předsíň věšákovou stěnou a s vestavěnou skříní. Byt má 12 m2 balkon orientovaný  do klidné zeleně.  Všechna okna jsou vybavena interiérovými žaluziemi. Topení je zajištěné přívodem dálkového tepla.

Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží. Bezproblémové parkování je možné před domem.

Byt je k dispozici od 1.6.2024.

Snad nejzásadnějším kritériem pro bydlení v Praze je blízkost metra. Možná právě proto se podařilo z Britské čtvrti vytvořit jedno z nejžádanějších míst na bydlení i práci. Dostupnost do centra Prahy je tak do 25 minut.

Tím, že Britská leží blízko počátku dálnice na Plzeň (D5), oblíbili si tuto lokalitu také ti, kteří mají své kořeny v západní části Čech. Jako atraktivní ji vnímají také ti, kteří potřebují často využívat letiště a současně chtějí bydlet v tichu mimo letecké trasy.

Britská čtvrť se jako jedna z mála může pochlubit tak velkým množstvím kvalitních služeb. Místní zaměstnanci a rezidenti společně zvládnou živit celou řadu skvělých služeb počínaje několika kavárnami, přes vinotéku, kadeřnictví, několik restaurací, konče vnitřní i venkovní posilovnou.

V docházkové vzdálenosti je Homepark Zličín, kde najdete větší služby jako IKEA, Tesco, Starbucks a další. Co nenajdete přímo na Britské nabídnou přilehlé Stodůlky. Tam naleznete poštu, ZŠ, MŠ a další.

Nájem - RENT 15.900Kč

Poplatky - UTILITIES 3.978Kč vč. elektřiny

Kauce - SECURITY 20.000KČ

Provize - COMMISSION jedno měsíční nájem plus DPH

PNEB B