Pronájem bytu  2+kk  55m2, balkon, garážové stání    Praha 6 

05.10.2023

Pronájem zcela nového moderního bytu 2+kk FINEP Rezidence u Šárky

Měsíční pronájem 22. 900 Kč plus poplatky

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nově dokončený byt 2+KK s balkonem vč. garážového stání v moderním projektu společnosti FINEP Nad Šárkou. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a je vybavený novou kuchyňskou linkou s varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou a vestavěnou ledničkou. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice s velkoformátovým oknem a odděleným prostorem na šatnu, prostorné koupelny s vanou a připojením na pračku, předsíně a komory.Všechna okna jsou vybavena interiérovými žaluziemi. Topení je zajištěné přívodem dálkového tepla.

Byt je ihned k dispozici .

Praha 6 patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším městským částem.

Její kouzlo spočívá v kombinaci krásných vilových čtvrtí, nádherných přírodních parků a vyhlášených podniků. Městská část se zde navíc nebojí investovat do nápadů obyvatel.

Z hlediska služeb je neocenitelná blízkost obchodního centra OC Šestka, které nabízí všechny praktické služby od nákupů přes kavárny až po restaurace a kam se dostanete během

3 minut autem nebo autobusem.

Tramvají bez přestupů do centra

V rámci celého projektu bude do konce roku 2023 dokončena i tramvajová zastávka. Cesta do centra pak zabere bez přestupů přibližně půl hodiny.

Za deset minut dojdete pěšky také na vlakové nádraží Praha-Ruzyně, kde zastavují linky S. Pokud trávíte život na cestách do zahraničí, tak jistě oceníte dostupnost letiště vzdáleném

5 minut jízdy autem. Nesmírně přínosnou dopravní tepnou bude v dlouhodobém horizontu vznik rychlodráhy Praha – Kladno se zastávkou Dlouhá míle v blízkosti projektu.

Do Šárky jen 7 minut pěšky

Do nádherné přírody v Šáreckém údolí se dostanete za pouhých 7 minut chůze.

Díky svým přírodním krásám, rozlehlosti a zajímavému terénu je Šárecké údolí vyhledávané milovníky běhání a cyklistiky a horolezectví. Pokud v létě rádi vyrážíte za koupáním, pak si můžete užít atmosféru místního prvorepublikového koupaliště.

Další variantou letního relaxování je uspořádat piknik s přáteli. To je možné na oficiálním piknikovém a grilovacím místě, které máte od domu vzdálené jen něco málo přes kilometr.

Šárka nemusí být jediným výletním cílem. Objevte krásy letohrádku Hvězda a jeho zahrad případně parku Ladronka s výhledy na Prahu a s možností sportovního vyžití. Během celodenních výletů můžete navštívit známý hrad Karlštejn nebo jiné památky západních Čech. Po bohaté síti cyklostezek se můžete vydat například na hrad Křivoklát.

Nájem - RENT 22.900Kč

Poplatky - UTILITIES 5.099Kč vč. elektřiny

Kauce - SECURITY 30.000KČ

Provize - COMMISSION jedno měsíční nájem plus DPH